pic8_zdrowie.jpg

Około 30% firm w krajach rozwiniętych korzysta z dystrybutorów bezbutlowych. Dlaczego? To kwestia świadomości dotyczącej zdrowia, wygody oraz naszego bezpośredniego wpływu na środowisko będącego skutkiem wybieranych rozwiązań. Decydując się na wodę z dystrybutorów z butlami musisz sobie zdawać sprawę, że szkodzisz środowisku i naszemu otoczeniu. Dlatego tak głośno mówimy:

zrezygnuj z butli !

Widzimy cztery podstawowe elementy decydujące o tym, że coraz więcej firm korzysta z lepszych rozwiązań. Sam sprawdź dlaczego i przyłącz się do nas!

  

Dostarczamy bezbutlowe dystrybutory wody dla biznesu. W swojej ofercie mamy najlepsze rozwiązania aby otrzymać czystą i zdrową wodę w firmie. Korzystamy z rozwiązań największego producenta na świecie bezbutlowych dystrybutorów do wody - firmy Waterlogic, włoskiej firmy Asset oraz firmy Zerica. Wszyscy wymienieni producenci produkują dystrybutory podające krystalicznie czystą wodę zimną, wodę gorącą, a nawet wodę gazowaną.  W naszej ofercie znajdują się również wyjątkowe fontanny wody pitnej, hiszpańskiej marki Canaletas, europejskiego lidera w zakresie produkcji dystrybutorów fontannowych, zwanych często poidełkami. Zapoznaj się z naszą ofertą dystrybutorów wody.

Promocja!