pic8_zdrowie.jpg

ZDROWIE

Nasze dystrybutory dają krystalicznie czystą i świeżą wodę. Trudno tych elementów szukać w dystrybutorach z butlami. O zdrowie dbamy od samego początku. Po dostaniu się wody do dystrybutora jest ona wielokrotnie filtrowana przy użyciu filtrów GAC (granulat węgla aktywnego), dzięki czemu zostaje oczyszczona z zanieczyszczeń organicznych, związków chemicznych, korygowany jest jej smak, zapach oraz barwa. Kolejno woda trafia do szczelnych zbiorników, gdzie jest podgrzewana lub schładzana. Tam też może następować sterylizacja wody (usuwanie wirusów i bakterii) dzięki filtracji UV będącej najnowocześniejszą metodą oczyszczania wody bez utraty jej życiodajnych właściwości. Następnie podawana jest bezpośrednio do szklanki. Ręce, jako najbardziej zanieczyszczona część organizmu człowieka, są częściowo odseparowane, gdyż przyciski oddalone są od miejsca podawania wody. Sam zaś podajnik wody chroniony jest przed bakteriami i wirusami przez cząsteczki srebra znajdujące się w materiałach, z jakich zbudowany jest dystrybutor (BioCote). W niektórych urządzeniach wylewka dodatkowo została oświetlona jeszcze raz promieniami UV (Firewall UV). 
Z naszymi dystrybutorami bezbutlowymi możesz czuć się pewnie i bezpiecznie. Więcej na temat zastosowanych rozwiązań przeczytasz w zakładce "Technologia".

Woda nie stoi w butlach, nie jest nieprawidłowo transportowana i przechowywana, nie jest wystawiona na słońce, nie zmienia smaku jeżeli postoi w dystrybutorze, nie ma otwartych zbiorników i miejsc, gdzie mogą swobodnie rozmnażać się bakterie. Nie musisz sprawdzać jej zawartości i jakości. Ciągle czuwa nad tym system monitorujący jej jakość (APMS) i blokujący dystrybutor w przypadku prawdopodobieństwa zanieczyszczenia.

  

Dostarczamy bezbutlowe dystrybutory wody dla biznesu. W swojej ofercie mamy najlepsze rozwiązania aby otrzymać czystą i zdrową wodę w firmie. Korzystamy z rozwiązań największego producenta na świecie bezbutlowych dystrybutorów do wody - firmy Waterlogic, włoskiej firmy Asset oraz firmy Zerica. Wszyscy wymienieni producenci produkują dystrybutory podające krystalicznie czystą wodę zimną, wodę gorącą, a nawet wodę gazowaną.  W naszej ofercie znajdują się również wyjątkowe fontanny wody pitnej, hiszpańskiej marki Canaletas, europejskiego lidera w zakresie produkcji dystrybutorów fontannowych, zwanych często poidełkami. Zapoznaj się z naszą ofertą dystrybutorów wody.

Promocja!