pic8_zdrowie.jpg

WYGODA

W dystrybutorach bezbutlowych obsługa jest wyjątkowo prosta. Nie musisz martwić się o prawidłową logistykę, wody nigdy nie zabraknie, zawsze będzie na czas i na wyciągnięcie ręki. Nie musisz dzwonić po dostawcę, czekać aż przyjedzie, tolerować jego stałą obecność w Twoim biurze. Nie musisz płacić za powierzchnię, której nie wykorzystujesz, bo składowane są na niej pełne i zużyte butle z wodą. Nie musisz liczyć kosztów i uzależniać ich od ilości wypitej wody.

W naszych rozwiązaniach ponosisz stały koszt – niezależnie od tego ile wody wypijesz, jej ilość jest nielimitowana. Nasz profesjonalny serwis będzie pojawiał się tylko dwa razy w roku na standardowe przeglądy zawierające odkamienienie, sanifikację oraz wymianę wszystkich filtrów i żarników UV. Możesz swobodnie zajmować się swoim biznesem – resztę czynności wykonamy za Ciebie. Nie rób sobie kłopotów – wybierz nasze rozwiązanie.  

  

Dostarczamy bezbutlowe dystrybutory wody dla biznesu. W swojej ofercie mamy najlepsze rozwiązania aby otrzymać czystą i zdrową wodę w firmie. Korzystamy z rozwiązań największego producenta na świecie bezbutlowych dystrybutorów do wody - firmy Waterlogic, włoskiej firmy Asset oraz firmy Zerica. Wszyscy wymienieni producenci produkują dystrybutory podające krystalicznie czystą wodę zimną, wodę gorącą, a nawet wodę gazowaną.  W naszej ofercie znajdują się również wyjątkowe fontanny wody pitnej, hiszpańskiej marki Canaletas, europejskiego lidera w zakresie produkcji dystrybutorów fontannowych, zwanych często poidełkami. Zapoznaj się z naszą ofertą dystrybutorów wody.

Promocja!