pic8_zdrowie.jpg

OSZCZĘDNOŚCI

W procesie dystrybucji wody w butlach sama woda stanowi najmniejszy składnik kosztowy. Płacąc za butlę z wodą, w rzeczywistości ponosisz koszt paliwa potrzebnego do jej transportu. Wyobraź sobie, że zamiast wody do części butli wlewasz po prostu paliwo i olej. Czy właśnie tego chcesz?

Czy wiesz, ile butli 5 galonowych (ok. 19l) można napełnić z 1 metra sześciennego wody? - ponad 50!

Czy wiesz, ile kosztuje metr sześcienny wody? – ok. 8 zł!

A ile płacisz za każdą butlę? – sprawdź na rachunku, pomnóż przez 50 i już będziesz wiedział, o ile więcej płacisz za wodę w Twoim biurze niż w rzeczywistości ona kosztuje.

Sam zdecyduj, na co wydajesz pieniądze!

  

Dostarczamy bezbutlowe dystrybutory wody dla biznesu. W swojej ofercie mamy najlepsze rozwiązania aby otrzymać czystą i zdrową wodę w firmie. Korzystamy z rozwiązań największego producenta na świecie bezbutlowych dystrybutorów do wody - firmy Waterlogic, włoskiej firmy Asset oraz firmy Zerica. Wszyscy wymienieni producenci produkują dystrybutory podające krystalicznie czystą wodę zimną, wodę gorącą, a nawet wodę gazowaną.  W naszej ofercie znajdują się również wyjątkowe fontanny wody pitnej, hiszpańskiej marki Canaletas, europejskiego lidera w zakresie produkcji dystrybutorów fontannowych, zwanych często poidełkami. Zapoznaj się z naszą ofertą dystrybutorów wody.

Promocja!