Co pijemy?

Woda płynąca w kranach jest wodą o gwarantowanych właściwościach sanitarnych - woda w sieci publicznej jest poddawana rygorystycznym kontrolom jakości. Na opakowaniu wody w butelce wykazuje się jedynie kilka parametrów, a czasem nie ma ich wcale!

Zgodnie z obowiązującym prawem UE każda woda podziemna, rozlewana do butelek może być nazwana „naturalną wodą mineralną”. W praktyce oznacza to, że duża część wód, które producent tak nazywa, wcale nie zawiera składników mineralnych.

Zdecyduj się na czystą, zdrową wodę bezpośrednio z dystrybutora bezbutlowego. Już ponad 30% firm w krajach rozwijających zdecydowało się na takie rozwiązanie! Ich liczba stale rośnie. Dołącz do nich! Sprawdź naszą ofertę!

24 godziny

Woda nie nadaje się do długiego przechowywania. Najważniejszą cechą, na jaką powinniśmy zwracać uwagę, jest jej świeżość. Butelka z wodą powinna znajdować się w chłodzie i całkowitym zacienieniu. Po jej otwarciu musi być przechowywana w lodówce, najlepiej w szklanym naczyniu i nie dłużej niż 24 godziny.

Jeżeli korzystasz z dystrybutorów butlowych, obawiamy się, że Twoja woda stoi zdecydowanie dłużej, co powoduje rozwój bakterii szkodliwych dla zdrowia. Zmień to! Dystrybutory bezbutlowe dają Ci zawsze świeżą i krystalicznie czystą wodę. To najlepsze rozwiązanie - zdecyduj się!

Oszczędzaj naturę

Woda nie musi być przewożona ciężarówką zanieczyszczającą środowisko, składowana w firmach dystrybucyjnych, czy Twoim biurze. Poświęć chwilę czasu i zapoznaj się z materiałami na naszej stronie lub spotkaj się z naszym przedstawicielem. Zapewniamy, że korzystając z bezbutlowych dystrybutorów wody, wniesiesz swój wkład w ochronę środowiska.

Krystalicznie czystą wodę możesz mieć w zasięgu ręki. Zawsze świeża, optymalnie magazynowana w chłodzie i zacienieniu instalacji wodnych. To wszystko dają dystrybutory bezbutlowe! Przejdź z nami na lepszą stronę środowiska. Zadbaj o swych pracowników i nasze wspólne otoczenie!

65 procent

Woda zawarta w naszym organizmie podlega stałej wymianie. Zdrowy człowiek utrzymuje bardzo ścisłą kontrolę nad bilansem płynów, w którym nawet 1-2% ubytku wody może niekorzystnie wpłynąć na funkcjonowanie całego ustroju. Bez jedzenia możemy przeżyć kilka tygodni. Bez wody jedynie kilka dni! Dlatego tak ważne jest spożywanie czystej i zdrowej wody.

Skorzystaj z naszych rozwiązań. Skorzystaj z dystrybutorów bezbutlowych i ciesz się krystalicznie czystą wodą - bez ograniczeń!

150 razy

Jeden litr wody w standardowej butli dostarczonej do biura jest ok. 150 razy droższy niż woda z naszych urządzeń. Jak zostało to wyliczone? Średnia cena za litr wody w butli 5 galonowej została porównana z ceną wody z wodociągów. Przelicz sam, za co płacisz, kupując wodę w butlach! Główny koszt dostawy wody w butli to transport. Płacąc za wodę, ponosisz koszt przede wszystkim paliwa potrzebnego do jej przewiezienia. Decydując się na wodę w butlach w zamiarze miałeś z pewnoścą zdrową i czystą wodę dla siebie i pracowników. W rzeczywistości środki, jakie wydajesz na wodę, wpływają na zanieczyszczenie środowiska i niszczenie naszych dróg. Sam zdecyduj, na co przeznaczasz swoje pieniądze!

Wybierz lepsze rozwiązanie - płać stałą opłatę za dzierżawę urządzenia i oszczędzaj nasze środowisko i otoczenie. Wybierz dystrybutory bezbutlowe

Dostarczamy bezbutlowe dystrybutory wody dla biznesu. W swojej ofercie mamy najlepsze rozwiązania aby otrzymać czystą i zdrową wodę w firmie. Korzystamy z rozwiązań największego producenta na świecie bezbutlowych dystrybutorów do wody - firmy Waterlogic, włoskiej firmy Asset oraz firmy Zerica. Wszyscy wymienieni producenci produkują dystrybutory podające krystalicznie czystą wodę zimną, wodę gorącą, a nawet wodę gazowaną.  W naszej ofercie znajdują się również wyjątkowe fontanny wody pitnej, hiszpańskiej marki Canaletas, europejskiego lidera w zakresie produkcji dystrybutorów fontannowych, zwanych często poidełkami. Zapoznaj się z naszą ofertą dystrybutorów wody.

Promocja!