model: Atlantis 60, 120, 180

bez zmianzimna nowagazowana nowa

Ze względu na duże zainteresowanie dystrybutorami wody w barach, hotelach i restauracjach firma Asset zaprojektowała całą serię modeli przygotowanych specjalnie dla sektora HoReCa.

Serię tę rozpoczyna bardzo uniwersalny i wyjątkowo łatwy w użytkowaniu model ATLANTIS. Atlantis firmy Asset wyposażony został w trzy "nalewaki" odpowiadające trzem rodzajom wody tj. wodzie o temperaturze otoczenia, wodzie zimnej oraz wodzie gazowanej.

Wszystkie urządzenia Atlantis zostały przygotowane do pracy w bardzo dużych wydajnościach. Najmniejszy z nich ma wydajność 60 litrów wody zimnej i gazowanej na godzinę, a kolejne modele odpowiednio 120 i 180. Taka wydajność pozwala praktycznie wydawać wybrany rodzaj wody w sposób ciągły.

Atlantis firmy Asset został wyposażony w bak lodowy, dzięki czemu jego wydajność dodatkowo rośnie. Urządzenia ze względu na swoje przeznaczenie nie mają miejsca w środku na umieszczenie filtrów wody oraz butli z gazem. Obydwa te elementy powinny zostać zamontowane w pobliżu urządzenia.

 
  • Moc chłodzenia - 670W - 830W
  • Napięcie 230V, 50 Hz, jednofazowe
  • Wydajność urządzenia w zależności od modelu od 60 do 180 litrów na godzinę
  • Wymiary (Atlantis 60): wys. 575 mm głęb. 450 mm, szer. 262 mm
  • Wysokość miejsca wydawania wody (od końca nalewaka do tacki): 310 mm
  • Gaz chłodniczy - R 134A
  • Waga od 33kg do 58kg
 

Chlodzenie przepływoweFiltr węglowyPZH

Pliki do pobrania

Dane techniczne - język polski
Nazwa Firmy
Miasto
Adres e-mail
Telefon
Osoba kontaktowa
Ilość urządzeń
Typ urządzeń
(jeśli wybrany)
Skąd o nas wiesz?
 
 
 

Dostarczamy bezbutlowe dystrybutory wody dla biznesu. W swojej ofercie mamy najlepsze rozwiązania aby otrzymać czystą i zdrową wodę w firmie. Korzystamy z rozwiązań największego producenta na świecie bezbutlowych dystrybutorów do wody - firmy Waterlogic, włoskiej firmy Asset oraz firmy Zerica. Wszyscy wymienieni producenci produkują dystrybutory podające krystalicznie czystą wodę zimną, wodę gorącą, a nawet wodę gazowaną.  W naszej ofercie znajdują się również wyjątkowe fontanny wody pitnej, hiszpańskiej marki Canaletas, europejskiego lidera w zakresie produkcji dystrybutorów fontannowych, zwanych często poidełkami. Zapoznaj się z naszą ofertą dystrybutorów wody.

Promocja!