model: Built-In

bez zmianzimna nowagazowana nowa

Built In to nowoczesny dystrybutor wody zaprojektowany przez włoską firmę Asset. Przeznaczony jest do zabudowy w nowoczesnych kuchniach.

Jak na urządzenie do nowoczesnych kuchni przystało, Built In został wyposażony w dotykowy panel wyboru rodzaju wody. Może dostarczać wodę w temperaturze pokojowej, zimną, a nawet gazowaną.

Built In dodatkowo kontrolowany jest przez mikroprocesor czuwający nad prawidłowym działaniem urządzenia, a w przypadku problemów np. nieszczelność czy koniec ważności filtra wody, blokujący urządzenie, nie dopuszczając do dystrybucji wody o odbiegających parametrach od założonych.

W przypadku wody gazowanej w Built In stosowane są jednorazowe, nieduże butle z gazem, które może wymienić każdy z użytkowników samodzielnie.

Urządzenie do sprzedaży tylko na zamówienie.

Gwarancja 12 miesięcy.

 
Nazwa Firmy
Miasto
Adres e-mail
Telefon
Osoba kontaktowa
Ilość urządzeń
Typ urządzeń
(jeśli wybrany)
Skąd o nas wiesz?
 
 
 

Dostarczamy bezbutlowe dystrybutory wody dla biznesu. W swojej ofercie mamy najlepsze rozwiązania aby otrzymać czystą i zdrową wodę w firmie. Korzystamy z rozwiązań największego producenta na świecie bezbutlowych dystrybutorów do wody - firmy Waterlogic, włoskiej firmy Asset oraz firmy Zerica. Wszyscy wymienieni producenci produkują dystrybutory podające krystalicznie czystą wodę zimną, wodę gorącą, a nawet wodę gazowaną.  W naszej ofercie znajdują się również wyjątkowe fontanny wody pitnej, hiszpańskiej marki Canaletas, europejskiego lidera w zakresie produkcji dystrybutorów fontannowych, zwanych często poidełkami. Zapoznaj się z naszą ofertą dystrybutorów wody.

Promocja!