model: Seria 8

bez zmianzimna nowa

Fontanny serii 8 to wysoka wydajność i elegancja wykonania.

Przeznaczone do miejsc o dużym zapotrzebowaniu na wodę. Fontanny Canaletas Seria 8 zostały w całości wykonane ze stali nierdzewnej A-304 łącznie z wewnętrzeną obudową.

Seria 8 charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością, możliwością napełniania wodą kubków, butelek, dzbanków i innych naczyń. Modele przystosowane dla 50 i większej ilości użytkowników.

Seria 8 wyposażona została w płaską płytę umożliwiającą bezproblemowe postawienie na niej pojemników na wodę.

W ramach serii wyróżniamy 3 modele. Szczegóły techniczne zamieszone zostały w karcie katalogowej serii 8 w zakładce Download.

 
  • Moc chłodzenia - 600 W
  • Napięcie 230V, 50 Hz, jednofazowe
  • Wydajność chłodzenia ok. 50 litrów na godzinę (delta 10 stopni)
  • Wydajność fontanny 360 litrów na godzinę
  • Gaz chłodniczy - R 134A
  • Waga 31 kg
Produkt z atestem PZH
Certyfikaty Canaletas
 

PZH

Pliki do pobrania

Seria 8 - karta katalogowa
Nazwa Firmy
Miasto
Adres e-mail
Telefon
Osoba kontaktowa
Ilość urządzeń
Typ urządzeń
(jeśli wybrany)
Skąd o nas wiesz?
 
 
 

Dostarczamy bezbutlowe dystrybutory wody dla biznesu. W swojej ofercie mamy najlepsze rozwiązania aby otrzymać czystą i zdrową wodę w firmie. Korzystamy z rozwiązań największego producenta na świecie bezbutlowych dystrybutorów do wody - firmy Waterlogic, włoskiej firmy Asset oraz firmy Zerica. Wszyscy wymienieni producenci produkują dystrybutory podające krystalicznie czystą wodę zimną, wodę gorącą, a nawet wodę gazowaną.  W naszej ofercie znajdują się również wyjątkowe fontanny wody pitnej, hiszpańskiej marki Canaletas, europejskiego lidera w zakresie produkcji dystrybutorów fontannowych, zwanych często poidełkami. Zapoznaj się z naszą ofertą dystrybutorów wody.

Promocja!