model: Smile

bez zmianzimna nowagazowana nowa

Dystrybutor wody SMILE firmy Asset to doskonałe połączenie niewielkich rozmiarów urządzenia z dużą wydajnością oraz pełną konfiguracją rodzajów dostępnej wody i jej filtracji.

W wersji podstawowej SMILE może podawać wodę w temperaturze otoczenia oraz zimną. Dodatkowo możemy wyposażyć go w karbonator do wody gazowanej. Możemy również wybrać wersję urządzenia: nablatowe (najbardziej popularna wersja) czy też wolnostojące.

SMILE należy do jednych z cichszych urządzeń, doskonale dopasowuje się do wnętrza kuchni, nie zajmuje dużo miejsca, a dodatkowo zużywa mało energii.

Dystrybutor podobnie jak flagowe urządzenie firmy Asset (model ISI-T) jest kontrolowany przez mikroprocesor sygnalizujący wszystkie ewentulane nieprawidłowości. SMILE posiada także wyświetlacz ciekłokrystaliczny oraz dotykowy panel sterujący urządzeniem.

W przypadku wersji wolnostojącej stopa urządzenia posiada wbudowany podajnik kubków oraz jest w stanie pomieścić butlę z gazem o wadze 4 kg.

Istnieje możliwość doboru kolorystyki niektórych elementów. Kolory wersji podstawowej: biały.

 

 
  • Moc chłodzenia - 1500W
  • Napięcie 230V, 50 Hz, jednofazowe
  • Wydajność urządzenia 16l/h
  • Regulacja temperatury wody zimnej 4-8 stopni C
  • Gaz chłodniczy - R 134A
  • Waga 18kg
 

Chlodzenie przepływoweFiltr węglowyLampa UVOzonTryb uśpieniaPZH

Pliki do pobrania

Ulotka reklamowa - język polski
Karta techniczna - język angielski, włoski
Instrukcja obsługi - język angieslki, włoski
Nazwa Firmy
Miasto
Adres e-mail
Telefon
Osoba kontaktowa
Ilość urządzeń
Typ urządzeń
(jeśli wybrany)
Skąd o nas wiesz?
 
 
 

Dostarczamy bezbutlowe dystrybutory wody dla biznesu. W swojej ofercie mamy najlepsze rozwiązania aby otrzymać czystą i zdrową wodę w firmie. Korzystamy z rozwiązań największego producenta na świecie bezbutlowych dystrybutorów do wody - firmy Waterlogic, włoskiej firmy Asset oraz firmy Zerica. Wszyscy wymienieni producenci produkują dystrybutory podające krystalicznie czystą wodę zimną, wodę gorącą, a nawet wodę gazowaną.  W naszej ofercie znajdują się również wyjątkowe fontanny wody pitnej, hiszpańskiej marki Canaletas, europejskiego lidera w zakresie produkcji dystrybutorów fontannowych, zwanych często poidełkami. Zapoznaj się z naszą ofertą dystrybutorów wody.

Promocja!