model: Futura

bez zmianzimna nowagazowana nowa

Firma Zerica, producent dystrybutora FUTURA, reklamuje urządzenie jako najmniejszy dystrybutor na rynku. W podstawie mieści się na kartce A4. Rzeczywiście swoimi rozmiarami urządzenie bardzo zaskakuje. Jest wyjątkowo małe w podstawie, dlatego jest chętnie wybierane do lokalizacji o ograniczonych możliwościach, jeśli chodzi o miejsce na dystrybutor.

Firma Zerica od wielu lat specjalizuje się w urządzeniach o bardzo dużej wydajności a zatem przeznaczonych dla firm z sektora HoReCa. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i zaprojektowała urządzenie, które doskonale nadaje się także do biur. 

Dystrybutor FUTURA wyposażony może zostać w dwóch opcjach:
- podający wodę w temperaturze otoczenia oraz gazowaną
- podający wodę w temperaturze otoczenia, zimną oraz gazowaną.

FUTURA zbudowana została ze stali kwasoodpornej, dzięki czemu doskonale nadaje się do użytkowania np. w kuchniach dla pracowników, jak i w halach produkcyjnych, gdzie może być narażone na działanie szkodliwych środków czy płynów. Urządzenie posiada wbudowany podajnik kubków, który na życzenie Klientów możemy zabudować.

Dzięki swoim rozmiarom oraz zupełnie gładkim plecom urządzenia, Futurę można nawet podwiesić nad ziemią, montując ją do ściany - możemy dzięki temu uzyskać możliwość np. mycia całości powierzchni podłogi znajdującej się poniżej.

FUTURA dodatkowo została wyposażona w system HDCP, który dzięki "przepływowej" motodzie chłodzenia sprawia, że urządzenie jest bardzo wydajne, bo nie musi przez cały czas zużywać energii i tym samym staje się rozwiązaniem ekonomicznym. 

 
  • Urządzenie bardzo małych rozmiarów
  • Idealnie dopasowuje się do niewielkich przestrzeni w szkole, biurze, szpitalu
  • Woda podawana w temperaturze pokojowej, schłodzonej i gazowanej
  • System chłodzenia "HPDC" wykorzystujący miedź antybakteryjną lub "Silver Turbo Clean" wykorzystujący antybakteryjne srebro
  • Obudowa z polerowanej kwasoodpornej stali
  • Wbudowany pojemnik na kubki
  • Panel sterowania umieszczony na górze - lepszy komfort użytkowania
  • Wysoka przestrzeń wydawania wody - możliwość napełnienia większego naczynia
  • Możliwość zawieszenia na ścianie - łatwe utrzymanie w czystości przestrzeni wokół urządzenia
  • Wymiary: 106cm x 25cm x 17,5cm
 

Chlodzenie przepływoweFiltr węglowyPZH

Nazwa Firmy
Miasto
Adres e-mail
Telefon
Osoba kontaktowa
Ilość urządzeń
Typ urządzeń
(jeśli wybrany)
Skąd o nas wiesz?
 
 
 

Dostarczamy bezbutlowe dystrybutory wody dla biznesu. W swojej ofercie mamy najlepsze rozwiązania aby otrzymać czystą i zdrową wodę w firmie. Korzystamy z rozwiązań największego producenta na świecie bezbutlowych dystrybutorów do wody - firmy Waterlogic, włoskiej firmy Asset oraz firmy Zerica. Wszyscy wymienieni producenci produkują dystrybutory podające krystalicznie czystą wodę zimną, wodę gorącą, a nawet wodę gazowaną.  W naszej ofercie znajdują się również wyjątkowe fontanny wody pitnej, hiszpańskiej marki Canaletas, europejskiego lidera w zakresie produkcji dystrybutorów fontannowych, zwanych często poidełkami. Zapoznaj się z naszą ofertą dystrybutorów wody.

Promocja!