model: Tivoli

bez zmianzimna nowagazowana nowa

TIVOLI firmy Zerica to najbardziej wydajne urządzenie znajdujące się w naszej ofercie. Zaprojekotwane dla sektora HoReCa do zadań specjalnych w całości zostało wykonane ze stali nierdzewnej.

TIVOLI jest wyposażone w blok lodowy wykonany ze stali nierdzewnej (owalny kształt) w celu zachowania najwyższej możliwej wydajności. Jak przystało na urządzenie do sektora HoReCa obsługujący urządzenie mogą jednocześnie napełniać 3 szklanki lub karafki wody, każdą o innych parametrach.

TIVOLI podaje wodę w temperaturze otoczenia, zimną oraz gazowaną.

Urządzenie dodatkowo jest wyposażone w wyświetlacz LCD służący do ustawień automatycznego wydawania wody, ustawień głównych, ostrzeżenia o terminie przydatności filtra i innych. 

Pojemny ociekacz wykonany ze stali nierdzewnej można podłączyć bezpośrednio do kanalizacji.

Urządzenie wyposażone dodatkowo w zamykane na zamek drzwi boczne ułatwiające dostęp do części zamiennych znajdujących się we wnętrzu.

Przestrzeń wewnątrz dystrybutora wystarcza na umieszczenie nawet 3 butli CO2 o wielkości 4kg.

Wysokość urządzenia (150 cm) pozwala na wygodną obsługę, bez konieczności schylania się i sięgania po uzupełnione karafki.

To w 100% przemyślane urządzenie do restauracji, hoteli i barów. Ogromna wydajność, ergonomiczne wymiary, jednoczesna praca z 3 dozownikami, profesjonalne wyposażenie oraz wysokiej jakości wykonanie stawiają TIVOLI na pierwszym miejscu tam, gdzie wydajność i profesjonalizm mają nadrzędne znaczenie.

 
Nazwa Firmy
Miasto
Adres e-mail
Telefon
Osoba kontaktowa
Ilość urządzeń
Typ urządzeń
(jeśli wybrany)
Skąd o nas wiesz?
 
 
 

Dostarczamy bezbutlowe dystrybutory wody dla biznesu. W swojej ofercie mamy najlepsze rozwiązania aby otrzymać czystą i zdrową wodę w firmie. Korzystamy z rozwiązań największego producenta na świecie bezbutlowych dystrybutorów do wody - firmy Waterlogic, włoskiej firmy Asset oraz firmy Zerica. Wszyscy wymienieni producenci produkują dystrybutory podające krystalicznie czystą wodę zimną, wodę gorącą, a nawet wodę gazowaną.  W naszej ofercie znajdują się również wyjątkowe fontanny wody pitnej, hiszpańskiej marki Canaletas, europejskiego lidera w zakresie produkcji dystrybutorów fontannowych, zwanych często poidełkami. Zapoznaj się z naszą ofertą dystrybutorów wody.

Promocja!