model: Tivoli Top

bez zmianzimna nowagazowana nowa

TIVOLI TOP to mniejszy brat urządzenia Tivoli. 

TIVOLI TOP firmy Zerica to profesjonalne, najbardziej wydajne urządzenie nablatowe znajdujące się w naszej ofercie. Zaprojekotwane dla sektora HoReCa, zostało w całości wykonane ze stali nierdzewnej.

Tivoli TOP jest wyposażone w bak lodowy wykonany ze stali nierdzewnej (owalny kształt) w celu zachowania najwyższej możłiwej wydajności. Jak na urządzenie do sektora HoReCa przystało, obsługujący urządzenie mogą jednocześnie napełniać 3 szklanki lub karafki wody, każdą o innych parametrach.

TIVOLI TOP wydaje wodę w temperaturze otoczenia, zimną oraz gazowaną.

Producent dodakowo wyposażył urządzenie w wyświetlacz LCD służący do ustawień automatycznego wydawania wody, ustawień głównych, ostrzeżenia o terminie przydatności filtra i innych. 

Pojemny ociekacz wykonany ze stali nierdzewnej można podłączyć bezpośrednio do kanalizacji.

 
Nazwa Firmy
Miasto
Adres e-mail
Telefon
Osoba kontaktowa
Ilość urządzeń
Typ urządzeń
(jeśli wybrany)
Skąd o nas wiesz?
 
 
 

Dostarczamy bezbutlowe dystrybutory wody dla biznesu. W swojej ofercie mamy najlepsze rozwiązania aby otrzymać czystą i zdrową wodę w firmie. Korzystamy z rozwiązań największego producenta na świecie bezbutlowych dystrybutorów do wody - firmy Waterlogic, włoskiej firmy Asset oraz firmy Zerica. Wszyscy wymienieni producenci produkują dystrybutory podające krystalicznie czystą wodę zimną, wodę gorącą, a nawet wodę gazowaną.  W naszej ofercie znajdują się również wyjątkowe fontanny wody pitnej, hiszpańskiej marki Canaletas, europejskiego lidera w zakresie produkcji dystrybutorów fontannowych, zwanych często poidełkami. Zapoznaj się z naszą ofertą dystrybutorów wody.

Promocja!