model: Atlantis US

bez zmianzimna nowagazowana nowa

ATLANTIS US został zaprojektowany do użytku profesjonalnego tam, gdzie w kuchni lub na barze nie ma miejsca na stawianie dodatkowych urządzeń. 

Dystrybutor podblatowy posiada wszystkie zalety modelu ATLANTIS, takie jak wydajność, łatwość obsługi oraz profesjonalne wykonanie. Do dyspozycji mamy 3 modele o wydajności 60, 120 i 180 litrów zimnej wody na godzinę. 

Dodatkowo urządzenie powinno zostać wyposażone w nalewaki - kilka rodzajów do wyboru.

 
  • Moc chłodzenia - 670W - 830W
  • Napięcie 230V, 50 Hz, jednofazowe
  • Wydajność urządzenia w zależności od modelu od 60 do 180 litrów na godzinę
  • Gaz chłodniczy - R 134A
  • Waga od 33kg do 58kg
 

Chlodzenie przepływoweFiltr węglowyOzonPZH

Nazwa Firmy
Miasto
Adres e-mail
Telefon
Osoba kontaktowa
Ilość urządzeń
Typ urządzeń
(jeśli wybrany)
Skąd o nas wiesz?
 
 
 

Dostarczamy bezbutlowe dystrybutory wody dla biznesu. W swojej ofercie mamy najlepsze rozwiązania aby otrzymać czystą i zdrową wodę w firmie. Korzystamy z rozwiązań największego producenta na świecie bezbutlowych dystrybutorów do wody - firmy Waterlogic, włoskiej firmy Asset oraz firmy Zerica. Wszyscy wymienieni producenci produkują dystrybutory podające krystalicznie czystą wodę zimną, wodę gorącą, a nawet wodę gazowaną.  W naszej ofercie znajdują się również wyjątkowe fontanny wody pitnej, hiszpańskiej marki Canaletas, europejskiego lidera w zakresie produkcji dystrybutorów fontannowych, zwanych często poidełkami. Zapoznaj się z naszą ofertą dystrybutorów wody.

Promocja!