model: Morion

bez zmian

System odwróconej osmozy Morion to efekt olbrzymiego postępu technologicznego w zakresie oczyszczania wody pitnej. Przy zachowaniu maksymalnie wysokiej wydajności jest on w stanie spełnić oczekiwania nawet dużej rodziny.

Filtr odwróconej osmozy Morion pozwala na uzyskanie wody tak czystej i smacznej jak wysokiej jakości woda mineralna. Proces odwróconej osmozy zmiękcza wodę i usuwa z niej praktycznie wszystkie zanieczyszczenia. Woda przefiltrowana przez Aquaphor Morion staje się zdrowsza i zyskuje wyjątkowy smak. 

System Morion jest wyposażony w najnowocześniejszy wkład pofiltracyjny o właściwościach bakteriobójczych. Dokładność filtracji sięga 0,1 mikrona. Woda jest czysta, świeża i bezpieczna nawet dla dzieci i alergików.

Dzięki wbudowanemu w filtr zbiornikowi wody, Morion zajmuje o połowę mniej miejsca niż tradycyjne filtry odwróconej osmozy. Filtr jest wystarczająco mały, by mógł bez problemu zmieścić się pod Twoim zlewozmywakiem.  Zbiornik kumulacyjny wody zastosowany w osmozie Morion nie jest wyposażony w dodatkowy zbiornik z powietrzem, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca i działa wyjątkowo efektywnie nawet przy niskim ciśnieniu roboczym.

System osmotyczny Morion to jeden z najbardziej kompaktowych i łatwych w obsłudze tego typu systemów na rynku. Wkłady są łatwo wymienialne - wystarczy przycisnąć przycisk umieszczony na korpusie, a następnie wypiąć zużyty wkład i wpiąć nowy. To wyjatkowo proste rozwiązanie umożliwia samodzielną obsługę filtra .

 
  • Wymiary: 42cm (wysokość) x 37 cm (głębokość) x 19 cm (szerokość)
  • Wydajność - 8 litrów na godzinę
  • Ciśnienie 2-6 bara
  • Temperatura wody 2-42 stopni Celsjusza
 

Odwrócona osmozaPZH

Nazwa Firmy
Miasto
Adres e-mail
Telefon
Osoba kontaktowa
Ilość urządzeń
Typ urządzeń
(jeśli wybrany)
Skąd o nas wiesz?
 
 
 

Dostarczamy bezbutlowe dystrybutory wody dla biznesu. W swojej ofercie mamy najlepsze rozwiązania aby otrzymać czystą i zdrową wodę w firmie. Korzystamy z rozwiązań największego producenta na świecie bezbutlowych dystrybutorów do wody - firmy Waterlogic, włoskiej firmy Asset oraz firmy Zerica. Wszyscy wymienieni producenci produkują dystrybutory podające krystalicznie czystą wodę zimną, wodę gorącą, a nawet wodę gazowaną.  W naszej ofercie znajdują się również wyjątkowe fontanny wody pitnej, hiszpańskiej marki Canaletas, europejskiego lidera w zakresie produkcji dystrybutorów fontannowych, zwanych często poidełkami. Zapoznaj się z naszą ofertą dystrybutorów wody.

Promocja!