NASZA MISJA

Woda, jeden z czterech żywiołów w kulturze europejskiej, symbolizująca życie, płodność
i oczyszczenie, jest podstawowym składnikiem naszego organizmu. Jest najważniejszym produktem, jaki codziennie spożywamy w czystej postaci, napojów gazowanych, kawy, herbaty, zup, czy innych potraw.  Dlaczego zatem tak często sięgamy po szklankę wody zupełnie nienadającą się do picia, źle przygotowaną, transportowaną, przechowywaną czy też niewłaściwie podaną?  Dlaczego pozwalamy na obniżanie jakości naszego życia, wybierając niekorzystne rozwiązania dla siebie i innych?

Naszą misją jest znalezienie najlepszych propozycji dla Klientów biznesowych, którzy pochłonięci swoją działalnością, nie mają czasu na przeszukiwanie rynku i analizowanie najzdrowszych dla nich  
i dla ich pracowników rozwiązań. Zrobiliśmy to za nich. Znaleźliśmy urządzenia, które dają to, co najważniejsze – czystą, zdrową wodę na co dzień. Bez limitów i ograniczeń. To najlepsze urządzenia, jakie można znaleźć na świecie – urządzenia w klasie Premium.

Zapraszamy do współpracy.
Zespół  Aqua Solution

  

Dostarczamy bezbutlowe dystrybutory wody dla biznesu. W swojej ofercie mamy najlepsze rozwiązania aby otrzymać czystą i zdrową wodę w firmie. Korzystamy z rozwiązań największego producenta na świecie bezbutlowych dystrybutorów do wody - firmy Waterlogic, włoskiej firmy Asset oraz firmy Zerica. Wszyscy wymienieni producenci produkują dystrybutory podające krystalicznie czystą wodę zimną, wodę gorącą, a nawet wodę gazowaną.  W naszej ofercie znajdują się również wyjątkowe fontanny wody pitnej, hiszpańskiej marki Canaletas, europejskiego lidera w zakresie produkcji dystrybutorów fontannowych, zwanych często poidełkami. Zapoznaj się z naszą ofertą dystrybutorów wody.

Promocja!