WSPÓŁPRACA

W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć szereg rozwiązań skierowanych do wszystkich sektorów, gdzie mogą być wykorzystywane dystrybutory wody: biura, zakłady produkcyjne, hotele, restauracje, kawiarnie, bary, obiekty użyteczności publicznej, a także dom.

W ramach współpracy realizujemy zamówienia zarówno indywidualne jak i dla bardzo dużych kontrahentów. Nie jesteśmy związani z żadnym producentem i dzięki temu możemy proponować naszym Klientom najlepsze rozwiązania na rynku, a nie najlepsze rozwiązania dostępne w ramach konkretnego dostawcy.

Proponujemy współpracę zarówno w ramach zakupu urządzeń i późniejszego ich serwisowania, jak i w ramach długoterminowego wynajmu. Wybór sposobu współpracy zależy tylko od Państwa.

 

Czekamy na kontakt z Państwa strony. 

  

Dostarczamy bezbutlowe dystrybutory wody dla biznesu. W swojej ofercie mamy najlepsze rozwiązania aby otrzymać czystą i zdrową wodę w firmie. Korzystamy z rozwiązań największego producenta na świecie bezbutlowych dystrybutorów do wody - firmy Waterlogic, włoskiej firmy Asset oraz firmy Zerica. Wszyscy wymienieni producenci produkują dystrybutory podające krystalicznie czystą wodę zimną, wodę gorącą, a nawet wodę gazowaną.  W naszej ofercie znajdują się również wyjątkowe fontanny wody pitnej, hiszpańskiej marki Canaletas, europejskiego lidera w zakresie produkcji dystrybutorów fontannowych, zwanych często poidełkami. Zapoznaj się z naszą ofertą dystrybutorów wody.

Promocja!