Melitta spieniacz do mleka Cremio - biały

CHCĘ KUPIĆ

  • Cena:
    250,00 zł
    ( 203,25 zł netto )
  • Dostępność: 0
Ilość

zamów przez telefon: 515 212 456

Opis

Spieniacz Cremio marki Melitta pozwala na przygotowanie gorącej lub zimnej pianki mlecznej o objętości 100-150 ml oraz gorącego mleka - wydajność 100-250 ml. Nie musisz obawiać się o przypalenie mleka, ponieważ urządzenie posiada funkcję zabezpieczenia przed przegrzaniem. Dzięki czytelnym, podświetlanym przyciskom jest również bardzo proste w obsłudze. 

Utrzymanie urządzenia w czystości nie sprawia problemów, ze względu na zabezpieczenie wnętrza spieniacza przez przywieraniem pianki do jego ścianek. 

Zaletą modelu jest automatyczne wyłączanie po zakończonej pracy oraz w przypadku, gdy pojemnik jest pusty lub niewypełniony do minimalnego poziomu. Dodatkowo dla wygody został zaprojektowany w taki sposób, byś mógł trzepaczkę i pokrywkę umyć w zmywarce. 

Dzięki Cremio ładnie udekorujesz przygotowane napoje i będziesz mógł skosztować doskonałej gorącej czekolady czy kakao. Możliwość sporządzenia pianki nie tylko na ciepło, ale również na zimno daje Ci lżejszy odpowiednik śmietanki. Taka zimna pianka może być wykorzystana w ramach dodatku do deserów. 

Produkty powiązane