Rodzaje i koszty dostawy

Kurier DPDCzas dostawy: 1 dzień roboczy przy zamówieniu do 14:00
Koszt dostawy: w zależności od sposobu płatności 15 zł lub 19 zł brutto

W ramach obsługi logistyki poprzez firmę DPD możemy zaproponować trzy formy płatności za towar: tradycyjny przelew, gotówka przy odbiorze oraz płatność kartą lub szybkim przelewem. Zwykle towar dostarczany jest bardzo sprawnie i prawie 100% przesyłek realizowanych jest w ciągu 24 godzin.

PaczkomatyCzas dostawy: 3-5 dni robocze
Koszt dostawy: w zależności od formy płatności

Od jakiegoś czasu najszybciej rozwiająca się forma dostaw do klientów w ramach rynku ecommerce. Duża wygoda, niezależny od kuriera czas odbioru to zalety, których nie da się zastąpić w tradycyjnych formach przesyłki.

Odbiór osobistyCzas dostawy: 24h
Koszt dostawy: brak opłat

Zapraszamy Państwa do odbioru zakupionego u nas towaru bezpośrednio w naszym magazynie. Magazyn jest otwarty w godzinach 9:17. Lokalizacja magazynu: Kraków, ul. Fredry 2

Bezpłatna dostawa w granicach miasta KrakowaCzas dostawy: 48h
Koszt dostawy: brak opłat

Jeżeli nie zależy Państwu na natychmiastowej dostawie, a Państwa zamówienie przekracza 300 zł brutto, na terenie miasta Krakowa możemy dostarczyć ją za darmo. Nie wymagajcie jednak od nas cudów, nie jesteśmy firmą kurierską - dotrzemy do Państwa do 48h (dni robocze). Jeżeli bardzo śpieszy się Państwu z odbiorem można umówić się na wysyłkę kurierem lub osobiście odebrać towar z naszego magazynu.