Dlaczego wybrać dystrybutory bezbutlowe

Dystrybutory wody

Nasza przygoda rozpoczęła się właśnie od Bezbutlowych Dystrybutorów Wody! To w tym produkcie, znając jego zalety, upatrywaliśmy największe szanse na rozwój i zainteresowanie Klientów. Dlaczego? Dlatego, że bezbutlowe dystrybutory wody to rozwiązanie, które nie ma sobie równych! Analizując tylko podstawowe ich zalety z łatwością można dojść do wniosku, że są to urządzenia, które powinny być stosowane u każdego klienta bez względu na wielkość jego firmy. U każdego z nich będą stanowić doskonałe uzupełnienie oferty dla pracowników lub ich własnych kontrahentów.

Naszą misją jest znalezienie najlepszych rozwiązań i propozycji dla Klientów Biznesowych, którzy pochłonięci swoją działalnością, nie mają czasu na przeszukiwanie rynku i analizowanie najzdrowszych dla nich i dla ich pracowników rozwiązań. Postanowiliśmy zrobić to za nich. Znaleźliśmy urządzenia, które dają to, co najważniejsze - czystą, zdrową wodę na co dzień. Bez limitów i ograniczeń. To właśnie Bezbutlowe Dystrybutory Wody!

 Dlaczego zrezygnować z butli?

Odpowiedź na pytanie, dlaczego powinno się zrezygnować z butlowych urządzeń podających wodę do picia jest dosyć prosta choć chcąc ją omówić dokładnie potrzebowalibyśmy naprawdę wielu godzin. W telegraficznym skrócie dlatego, że najważniejszym elementem wody jaką pijemy jest jej czystość i świeżość. 

Obydwa te elementy są bez problemu spełaniane przez proponowane przez nas urządzenia. Natomiast w przypadku butlowych dystrybutowów wody jest to wyjątkowo trudne do spełniania. Po pierwsze, żeby woda była czysta musi być przechowywana w odpowiednich warunkach. Najlepiej w szklanych, ciemnych butelkach, w chłodnym miejscu. Żeby była świeża najlepiej, żeby była wypijana od razu po otwarciu w całości, bez konieczności jej przechowywania. Proponujemy wykonać prosty test na dystrybutorach butlowych jeżeli je Państwo posiadacie - przy wymianie butli zobaczcie jakiego koloru i co osadza się na bocznych wewnętrznych ściankach dystrybutora bezbutlowego. Sami możecie naocznie sprawdzić higieniczność takiego rozwiązania.

 Co zyskasz?

Korzyści wynikające ze stosowania bezbutlowych dystrybutorów filtrujących wodę:

 • woda zawsze świeża i czysta - stosujemy najnowsze systemy filtracji wody najlepszych producentów: 3M, Brita, Aquaphor
 • woda zawsze pod ręką - nigdy jej nie zabraknie, bo nie trzeba jej zamawiać i przywozić 
 • gwarantujemy najlepszej jakości wodę - chłodziarki w bezbutlowych dystrybutorach wody nie mają otwartych zbiorników, dzięki czemu nie rozwijają sie bakterie i nie ma możliwości zanieczyszczenia brudem miejsc podawania wody
 • nie wymieniasz ciężkich i nieporęcznych butli
 • będziesz ekologiczny - dzięki naszym dystrybutorom wody znikną z twojej firmy plastikowe butelki zwiększające tylko góry śmieci
 • nie tracisz miejsca na składowanie zarówno pustych jak i pełnych butli - miejsce w biurze kosztuje
 • nowoczesne rozwiązania: dystrybutory tradycyjne stojące jak i nowoczesne, małe mieszczące się na blacie w kuchni
 • do wyboru różne rodzaje wody: w temperturze otoczenia, zimna, gorąca a nawet gazowana
 • bezbutlowe dystrybutory wody sprawiają, że nie tracisz czas, nie zużywa się paliwa do samochodów dostawczych, ponieważ znika problem ciągłych dostaw butli
 • brak obcych osób pojawiających się w firmie żeby dowieźć i odebrać butle - to jeden z powodów dlatego banki, duże firmy, lotniska, stadiony decydują się na instalację bezbutlowych dystrybutorów wody
 • to my pamiętamy o sanityzacji i konserwacji urządzenia - dokonujemy jej co 6 miesięcy
 • zawsze stałe opłaty niezależnie od ilości zużytej wody
 • doskonały smak wody - woda z naszych dystrybutorów jest naprawdę dobra. To dlatego w ciągu ostatnich 10 lat aż 73% nowych instalowanych dystrybutorów wody to właśnie dystrybutory bezbutlowe - to ponad 2 mln urządzeń!

 Opcje wynajmu i sprzedaży

Do Ciebie należy decyzja, czy chcesz urządzenie kupić czy wynajmować. Polecamy formę wynajmu jako najwygodniejszą dla Klienta - to my myślimy o cyklicznym serwisie wliczonym w miesięczną kwotę dzierżawy. Jeśli jednak chcesz kupić urządzenie, zapewnimy pełną obsługę, a jako jedyni w Polsce oferujemy także urządzenia, które bez problemu można samodzielnie serwisować, gdyż ich obsługa polega na wymianie całych elementów. Wystarczy odpiąć 3 wężyki i za pomocą jednej ręki  wymienić kompletny filtr wraz ze zbiornikiem na wodę bez potrzeby odkamieniania i sanityzacji. Montując zupełnie nowy zestaw, otrzymujesz praktycznie nowe wnętrze urządzenia.

Zadzwoń, a doradzimy najlepsze rozwiązanie! 

 Plany serwisowe

Dla Klientów, którzy wolą zakupić na własność dystrybutor wody, a równocześnie zadbać o jego kondycję i jakość, nasza firma przygotowała specjalne rozwiązanie: dopasowana do potrzeb umowa serwisowa zapewni profesjonalny nadzór i cykliczne kontrole. Stałe, niskie koszty takiego serwisu, a równocześnie posiadanie na własność dystrybutora wody to dla wielu naszych Klientów optymalne rozwiązanie.

Zapytaj o szczegóły.

 Technologie

Dobierz urządzenie do własnych potrzeb: 

 • woda gazowana - to jedna z najbardziej innowacyjnych funkcji bezbutlowych dystrybutorów wody. Woda gazowana staje się coraz popularniejsza, daje poczucie świeżości i jeszcze bardziej pobudza nasz organizm. Większość naszych dystrybutorów posiada opcję wody gazowanej.
 • systemy filtracyjne - woda w naszym kraju jest coraz wyższej jakości, dlatego w zdecydowanej większości dystrybutorów wystarczy stosowanie filtrów węglowych i mechanicznych. Węgiel aktywny poprawia smak i zapach wody, a dodatkowo oczyszcza wodę z wszystkich związków chloru. W zależności od rodzaju wody możemy także zastosować filtry bardziej zaawansowane. Wszystko zależy od potrzeb naszych Klientów, zawsze jednak opieramy się na najlepszych dostawcach i profesjonalnych rozwiązaniach.
 • lampa UV - lampa UV jest doskonałym uzupełnieniem systemów filtracyjnych. Jednak w większości przypadków nie ma potrzeby jej stosowania. Zabija i likwiduje wszystkie bakterie i wirusy znajdujące się w wodzie bez zmiany jej właściwości fizyko-chemicznych. W niektórych urządzeniach możemy zaproponować najbardziej zaawansowany system lamp UV znajdujący się bezpośrednio przy wylewce wody - to rozwiązanie opatentowane przez firmę Mistral, której jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce.
 • dystrybutor wody bez sanityzacji - wielokrotnie nagradzany i opatentowany system stosowany w firmie Mistral w urządzeniu Evolution. Rozwiązanie to pozwala na zakup i własnoręczne serwisowanie urządzeń przez Klientów. Wystarczy wypiąć kilka wężyków, wyciągnąć jedną ręką filtr wraz ze zbiornikiem wody i wymienić całość na nowy, bez konieczności sanityzacji urządzenia.