Ekspresy do kawy

Ekspresy do kawy to produkt znany wszystkim i nie wymagający wytłumaczenia sposobu jego działania, ani funkcji. Tak by się przynajmniej wydawało. Nasza firma skupiła się w przypadku ekspresów do kawy na modelu wynajmu ekspresów do firm. Posiadamy modele przystosowane do użytku zarówno przez duże korporacje, hotele, bary jak i małe firmy zatrudniające kilka osób. Oparliśmy się głównie o dwie marki: Nivona - szwajcarska jakość zarówno do domu jak i do małych i średnich firm, oraz markę Necta - producenta urządzeń przemysłowych, o dużej wydajności, podsiadającego ogromne doświadczenie w produkcji urządzeń vendingowych. Obydwie firmy mają jedną cechę wspólną - jakość produktów oferowanych zarówno przez ekspresy do kawy Nivona jak i Necta jest na bardzo wysokim poziomie.  W porównaniu do innych producentów na rynku w przypadku tych dwóch producentów funkcjonalności zawarte w opisie urządzeń są zawsze spełnione. 

W swojej ofercie posiadamy także ekspresy innych producentów, ale są one tylko uzupełnieniem pełnej oferty Nivona i Necta.

Dla kogo

Swoją ofertę kierujemy głównie do firm ale także do osób indywidualnych. Na pytanie dla kogo - możemy więc odpowiedzieć -

Dla wszystkich! Dla każdego! Dla Ciebie!

Rodzaje

W naszej ofercie posiadamy głownie ekspresy do kawy działające w sposób automatyczny. To 95% naszej sprzedaży i wynajmu. Dlaczego? Dlatego, że w firmach oprócz jakości liczy się jeszcze wygoda, czas i niezawodne działanie. Nasze urządzenia dają właśnie takie doświadczenia: szybko robiona kawa dowolnie skomponowana o wysokiej jakości.

Korzyści

Dostęp do świeżej, dobrze parzonej i smacznej kawy to jedno z podstawowych "udogodnień" dla pracowników biurowych. Kawa pobudza nas do działania, zmniejsza stres, chroni przed depresją i sprawia, że zmęczony mózg pracuje lepiej. Aby osiągnąć te korzyści oprócz kawy potrzebujecie Państwo w swoim biurze lub domu dobrze dobrany, sprawny i niezawodny ekspres do kawy. 

Jakie korzyści możesz mieć współpracując z nami?

  • nie musisz kupować ekspresu, żeby móc z niego korzystać w swoim biurze
  • w przypadku awarii serwis jest po naszej stronie
  • jeżeli nie da się szybko naprawić ekspresu - na czas naprawy zamienimy urządzenie na inne
  • możemy dostarczyć cyklicznie wybraną przez ciebie kawę do twojego biura

Opcje wynajmu i sprzedaży

Podobnie jak w przypadku dystrybutorów wody oferujemy dwa modele współpracy:

  • zakup
  • wynajem

W przypadku wynajmu ekspresu, Klient płaci tylko jedną cenę zawierającą wszystkie usługi związane z wynajmowanym ekspresem. Dobierzemy do twoich potrzeb, przyjedziemy, zamontujemy oraz będziemy serwisować urządzenie. To oferta dla firm, które nie chcą posiadać żadnych towarów/wyposażenia nie związanego z ich główną działalnością i preferują zakup usługi -  nie towaru. Ten rodzaj współpracy jest bardzo korzystny i prosty. Interesują Cię tylko funkcje jakie urządzenie powinno posiadać, jaką rolę powinno spełniać oraz wydajność dostosowana do ilości osób z niego korzystających. Cała reszta leży już po naszej stronie, a firma i jej pracownicy mogą skupić się na głównym biznesie przynoszącym jej przychody i zyski. 

Wiele podmiotów gospodarczych ma inne podejście do tego tematu i nie wyobraża sobie funkcjonowania bez zakupu na własność wyposażenia. Dla nich istnieje jak zawsze możliwość zakupu ekspresu i ewentualnie podpisanie umowy serwisowej, którą także oferujemy w ramach naszej działalności.

Technologie

Z produktów, jakie mamy w swoim katalogu ekspresy do kawy są najbardziej dynamicznie zmieniającym się obszarem. Nawet czasami 2 razy w roku producenci potrafią zmieniać funkcje, wygląd i rodzaj urządzeń. Dlatego pisanie o konkretnych technologiach jest bardzo trudne. W związku z tym chciałem się skupić na kilku funkcjach, które należy przeanalizować przed dokonaniem decyzji wyboru ekspresu:

  • czy urządzenie ma być podłączone bezpośrednio do wody - to bardzo wygodne rozwiązanie w przypadku dużej ilości osób, gdzie nie chcemy, aby pracownicy wykonywali jakiekolwiek działania związane z działaniem ekspresu - mają podejść, nacisnąć przycisk i odebrać gotowy, wysokiej jakości napój
  • istnieje możliwość wyboru takiego urządzenia, że nawet zsyp kawy (zużyta kawa z zaparzacza) będzie od razu wyrzucana do kosza na śmieci, bez konieczności częstego opróżniania pojemnika na zużytą kawę - to także rozwiązanie do większych firm, gdzie obsługa może poświęcić czas dla ekspresu do kawy raz dziennie na zakończenie dnia
  • sterowanie z telefonu - świat idzie w kierunku internetu rzeczy, czyli łączenia wszystkich funkcji z internetem i możliwością sterowania za pomocą np. smartfona - takie możliwości dają już także ekspresy do kawy