EVOPLUS ToBeSure (ZOG)

 • woda otoczenia
 • woda zimna
 • woda gorąca
 • urządzenie wolnostojące
 • chłodzenie przepływowe
 • sterowanie przyciskiem
 • możliwość wyposażenia w filtr
 • filtry w zestawie
 • na kółkach
 • lampa UV
 • certyfikat PZH
 • system water safe

CHCĘ KUPIĆ

 • Cena:
  7 503,00 zł
  ( 6 100,00 zł netto )
 • Dostępność: Wysyłka ok. 7 dni roboczych
Ilość

CHCĘ WYNAJĄĆ

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWY MONTAŻ
 • WYMIANA FILTRÓW
 • SANITYZACJA

zamów przez telefon: 515 212 456

Opis

Jeżeli mielibyśmy wybrać urządzenie ultra nowoczesne, zawierające najnowsze, opatentowane rozwiązania technologiczne to wybralibyśmy urządzenia marki Mistral z systemem sterylizacji ToBeSure.

Bezbutlowy dystrybutor do wody EVOPLUS ToBeSure to elegancki, wolnostojący model francuskiej marki Mistral - wiodącego producenta dystrybutorów do wody na rynku. Jest stosunkowo płytki (27cm), dlatego doskonale wpasowuje się w niegłębokie przestrzenie, nie przeszkadzając równocześnie w użytkowaniu korytarzy. Urządzenia ToBeSure zostały zaprojektowane głównie dla szpitali i ośrodków zdrowia ze względu na swoje unikalne rozwiązanie związane z bezpieczeństwem antybakteryjnym. Z powodzeniem jednak stosowane są w biurach oraz miejscach publicznych.

Mistral EvoPlus ToBeSure (ZOG) podaje wodę w trzech temperaturach; schłodzoną, gorącą i w temperaturze otoczenia (bez chłodzenia i grzania). Dodatkowo posiada podajnik kubków (zewnętrzny) i kółka ułatwiające przesuwanie urządzenia.

Dystrybutor wody EvoPlus został wyposażony w elektroniczny wskaźnik kontroli zapełnienia tacki. Dzięki rozbudowanej obudowie w szafce mieści się aż 5 litrowy zbiornik połączony z ociekaczem. Dzięki temu nawet w miejscach o bardzo dużym zużyciu wody, wylewanie wody z ociekacza jest bardzo rzadkie. Szafkę można zabezpieczyć przed dostępem osób postronnych zamykając na klucz.

Technologia ToBeSure


EVOPLUS ToBeSure oferuje użytkownikom perfekcyjnie czystą wodę pitną dzięki niespotykanemu nigdzie indziej systemowi sterylizacji UV znajdującemu się bezpośrednio przy wylewce. System ten jest opatentowany i występuje tylko w dystrybutorach do wody oznaczonych symbolem ToBeSure. Standardowo w bezbutlowych dystrybutorach wody zaraz po wejściu wody do urządzenia montowane są filtry wody, a zaraz za nimi umieszcza się lampę UV. W przypadku dystrybutorów wody ToBeSure - lampa UV, odpowiedzialna za niszczenie wszystkich bakterii i wirusów w wodzie znajduje się bezpośrednio przy wylewce wody czyli filtracja UV odbywa się praktycznie na bieżąco, tuż przy szklance wody użytkownika.

Dystrybutory z systemem sterylizacji ToBeSure zostały także zabezpieczone w technologi AgION - jest to antybakteryjna powłoka, która aktywuje się podczas kontaktu z wodą. Zawarte w niej aktywne jony srebra hamują rozwój bakterii, grzybów, a przez to zapewniają większą ochronę dystrybutora. Testy laboratoryjne wykazały, że działanie technologii AgION zmniejsza szkodliwe działanie bakterii nawet o 99%.

Kolejną cechą przemawiającą za wyborem dystrybutora wody Evoplus ToBeSure jest użycie materiałów, które nie poddają się łatwem zadrapaniu. Dzięki temu obudowa się nie rysuje i pozwala na długie utrzymywanie urządzenia w doskonałym stanie.

Dystrybutor wody Mistral EvoPlus ToBeSure wyposażony jest także standardowo w opatentowany system zabezpieczający przed ewentualnym wyciekiem wody. System został opatentowany przez firmę Mistral i można go spotkać tylko w dystrybutorach do wody właśnie francuskiego producenta.

WaterSafe system

WaterSafe system to kolejny opatentowany system zastosowany w urządzeniu Evoplus, ale także w innych dystrybutorach marki Mistral. WaterSafe to najbardziej zaawansowany na rynku system bezpieczeństwa chroniący przed ryzykiem wycieku wody. Standardowo w innych dystrybutorach stosujemy zewnętrzene zabezpieczenia przed zalaniem takie jak czujniki wilgotności lub reduktory wypływu wody. Nie są one jednak w 100% pewne. W przypadku WaterSafe bezpieczeństwo jest bardzo wysokie i porównywalne z systemami stosowanymi przy nowoczesnym sprzędzie AGD typu zmywarki oraz pralki. Na przyłączu wody zainstalowany jest elektrozawór - standarowo jest zamknięty, który podłączony jest z przyciskami do uruchamiania wody w dystrybutorze kablem sterującym. Dzięki temu woda dostaje się do systemu tylko i wyłącznie w momencie naciśnięcia przez użytkownika przycisku podającego wodę. W innym przypadku zawór z wodą jest zamknięty, woda nie obciąża przewodów, przez co ryzyko zalania jest minimalne. WaterSafe jest systemem montowanym opcjonalnie, ale wszystkich naszych klientów zachęcamy do jego zakupu. W przypadku wynajmu dystrybutorów Evolution przez naszą firmę system WaterSafe jest stosowany we wszystkich urządzeniach.

Dystrybutory wody Mistral są w całości produkowane we Francji co dodatkowo świadczyć może o jakości tych produktów.

W naszym sklepie dostępne mamy również inne wersje EVOPLUS ToBeSure, z wodą o różnych temperaturach. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Parametry techniczneWartości
Rozmiar 54 x 27 x 102 cm
Waga 28 kg
Rodzaje wody zimna, gorąca, gazowana
Kolor szare boki, biały panel przedni
Wydajność wody gorącej 60 kubków/godzinę (75-80 stopni Celsjusza
Wydajność wody zimnej 50 l/godzinę
Temperatura wody zimnej 6-12 stopni Celsjusza)
Wydajność wody otoczenia 120 l/godzinę
Żywotność systemu sterylizacyjnego ToBeSure ok. 20 000 litrów

Produkty powiązane