dystrybutor wody mistral evolution calosc
 • dystrybutor wody mistral evolution calosc
 • dystrybutor wody evolution kolka
 • dystrybutor wody mistral evolution uchwyt
 • dystrybutor wody mistral evolution pole wydawania napojów
 • dystrybutor wody mistral evolution podajnik na kubki
 • dystrybutor wody mistral evolution caly

EVOLUTION (ZO)

 • woda otoczenia
 • woda zimna
 • urządzenie wolnostojące
 • filtry w zestawie
 • na kółkach
 • zabezpieczenie przeciw zalaniu
 • certyfikat PZH
 • system water safe

CHCĘ KUPIĆ

 • Cena:
  2 434,17 zł
  ( 1 979,00 zł netto )
 • Dostępność: 3
Ilość

CHCĘ WYNAJĄĆ

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWY MONTAŻ
 • WYMIANA FILTRÓW
 • SANITYZACJA

zamów przez telefon: 515 212 456

Opis

Absolutna nowość na rynku! Wiodący francuski producent sieciowych i butlowych dystrybutorów wody firma Mistral wyprodukowała model specjalnie zaprojektowany dla biur, sklepów, instytucji, firm, gabinetów lekarskich...

Evolution to wyjątkowy produkt. Wyposażony został w kilka unikatowych i rewolucyjnych na rynku rozwiązań:

1. Direct Filtration 

2. Life time filter indicator

3. One way sanitation DirectFiltration

4. WaterSafe system

Direct Filtration

EVOLUTION jest pierwszym dystrybutorem wody na świecie z wbudowaną opatentowaną przez firmę Mistral technologią DirectFiltration, która zmniejsza negatywny wpływ na środowisko o 10% w porównaniu z tradycyjnymi filtrami. 

DirectFiltration składa się z systemu głębokiej 3-etapowej filtracji: sedymentacja (filtracja mechaniczna), aktywny węgiel i polifosfat. System zbudowany jest w taki sposób, aby filtracja następowała najbliżej wylewek. Filtruje wodę tuż przed, a nie jak w przypadku innych dystrybutorów na wejściu wody do urządzenia. Taki rodzaj filtracji gwarantuje najwyższą jakość podawanej wody. 

Life time filter indicator

Wskaźnik żywotności filtra - system informujący użytkownika diodą led o konieczności wymiany filtra ze względu na upływający maksymalny czas jego użytkowania.Dzięki takiemu rozwiązaniu nigdy nie dopuszcza się do sytuacji, gdy woda filtrowana jest przez złoże, którego maksymalny czas użytkowania minął.

One way sanitation - Kup dystrybutor i sam go serwisuj!

One way sanitation - to unikalny i opatentowany system sanityzacji urządzenia polegający na wymianie wraz z filtrem wody wszystkich elementów wchodzących w kontakt z wodą. Cały proces trwa poniżej minuty (fachowcy wykonują serwis w 30 sekund) i gwarantuje całkowitą sanityzację. W przypadku tego modelu urządzenie w praktyce nie jest sanityzowane, ale za każdym razem przy wymianie filtra wymieniane są wszystkie elementy, które w standardowych urządzeniach podlegają procesowi sanityzacji czyli zbiornik na wodę zimną, filtr oraz wężyki doprowadzające wodę do kraników. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest możliwość zakupu urządzenia i serwisowania go samodzielnie - bez konieczności użycia specjalistycznego sprzętu czy też specjalistycznej chemii używanej do sanityzacji.

WaterSafe system

WaterSafe system to kolejny opatentowany system zastosowany w urządzeniu Evolution, ale także w innych dystrybutorach marki Mistral. WaterSafe to najbardziej zaawansowany na rynku system bezpieczeństwa chroniący przed ryzykiem wycieku wody. Standardowo w innych dystrybutorach stosujemy zewnętrzne zabezpieczenia przed zalaniem takie jak czujniki wilgotności lub reduktory wypływu wody. Nie są one jednak w 100% pewne. W przypadku WaterSafe bezpieczeństwo jest bardzo wysokie i porównywalne z systemami stosowanymi przy nowoczesnym sprzędzie AGD typu zmywarki oraz pralki. Na przyłączu wody zainstalowany jest elektrozawór - standarowo jest zamknięty, który podłączony jest z przyciskami do uruchamiania wody w dystrybutorze kablem sterującym. Dzięki temu woda dostaje się do systemu tylko i wyłącznie w momencie naciśnięcia przez użytkownika przycisku podającego wodę. W innym przypadku zawór z wodą jest zamknięty, woda nie obciąża przewodów, przez co ryzyko zalania jest minimalne. WaterSafe jest systemem montowanym opcjonalnie, ale wszystkich naszych klientów zachęcamy do jego zakupu. W przypadku wynajmu dystrybutorów Evolution przez naszą firmę system WaterSafe jest stosowany we wszystkich urządzeniach.

Ten model dystrybutora Evolution podaje wodę w temperaturze otoczenia i schłodzoną. W naszej ofercie dostępna również wersja z wodą schłodzoną i gorącą - Evolution (ZG) 

Dla ułatwienia transportu w model wbudowano kółka oraz rączki wzmocnione ABS.

Evoution marki Mistral został także wyposażony w wbudowany podajnik kubków. 

Niepodważalnymi zaletami są znaczna oszczędność energii, oszczędność czasu, najwyższa jakość wykonania, niewielkie gabaryty oraz zaawansowane rozwiązania techniczne opatentowane przez firmę Mistral. 

Z dystrybutorami Mistral możesz wymagać więcej!

Parametry techniczneWartości
Wymiary średnica 240 mm x wysokośc 1020 mm
Waga 16 kg
Rodzaje wody zimna, otoczenia
Wydajność wody zimnej 15 l/h
Niezależny system chłodzący TAK
Temperatura wody zimnej 6-15 stopni Celsjusza
Temperatura wody gorącej 77-85 stopni Celsjusza
Kompresor Hermetyczny, 220V/60Hz, Gaz R134a bez CFC
Pobór mocy 110 W
Wbudowany system filtracyjny TAK- filtracja mechaniczna, węgiel aktywny, zmiękczanie wody
Wskaźnik zużycia filtra TAK
Wyciągana tacka ociekowa TAK
Wbudowany podajnik kubków TAK
Materiał Powłoka odporna na zarysowania, stalowe panel boczne
Kółka do transportu TAK, wbudowane z tyłu urządzenia

Załączniki

Evolution karta

Karta produktu Mistral Evolution

(1.26M)

Produkty powiązane