Melitta Solo - czarny

 • do 30 osób w biurze
 • kawa ziarnista
 • espresso
 • kawa czarna
 • urządzenie nablatowe
 • sterowanie przyciskiem

CHCĘ KUPIĆ

 • Cena:
  1 499,00 zł
  ( 1 218,70 zł netto )
 • Dostępność: Dostawa do 4 dni roboczych
Ilość

CHCĘ WYNAJĄĆ

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWY MONTAŻ
 • DOSTAWA KAWY
 • ŚRODKI CZYSZCZĄCE

zamów przez telefon: 515 212 456

Opis

Podstawowy model marki Melitta. Ekspresy marki Melitta produkowane są w Szwajcarii w tej samej fabryce co ekspresy marki Nivona oraz Jura. Wyróżniają się doskonałym wykonaniem. 

Melitta Caffeo Solo to podstawowy model dla miłośników kawy czarnej. Możemy ustawić wielkość kawy (ilość wody) oraz wybrać pomiędzy pojedyńczym lub podwójnym wydaniem. Dla miłośników kaw z mlekiem polecamy zakup tego ekspresu oraz dokupienie do niego oddzielnie spieniacza marki Melitta. Tego typu rozwiązanie będzie się doskonale sprawdzało zarówno dla miłośników doskonałej kawy czarnej jak i kaw mlecznych. Będzie też wyjątkowo łatwe w utrzymaniu.

Melita Solo został wyposażony w proces wstępnego parzenia kawy o nazwie Aroma-ExtractionSystem (A.E.S.) pozwalający na uzyskanie kawy o pełnym aromacie.

Ekspres daje także możliwość 3 ustawień mocy kawy oraz regulację stopnia zmielenia.

Caffeo Solo to wyjątkowo małe urządzenie. Jego szerokość to zaledwie 20 cm. Mimo tak niewielkich rozmiarów ekspres do kawy podaje kawę naprawdę doskonałej jakości. 

Wyświetlacz Melitta Caffeo Solo

Ekspres do kawy z serii Solo został zaprojektowany w taki sposób, aby każdy mógł bez problemu go obsługiwać. Został wyposażony w wyświetlacz LCD. Aby ustawić moc kawy lub wybrać odkamienienie i czyszczenie wystarczy przycisnąć właściwy symbol. Menu nie jest ukryte. Wszystko dostępne jest bezpośrednio z panelu sterowania. To znak rozpoznawczy ekspresów marki Melitta.

Ten mikroskopijnych wymiarów ekspres może także wykonywać dwie kawy równocześnie. Wystarczy na panelu sterującym nacisnąć jeden przycisk.

Tryb podwójnego espresso Melitta Solo

Aby ułatwić przygotowanie kaw mlecznych ekspresy do kawy Melitta Solo pozwalają na regulowanie wysokości filiżanki jaką będziemy używali. Płynnie można ustawić wysokość wylewki do 135 mm. Tak samo w przypadku wielkości kawy. Ekpres pozwala na regulację wielkości kawy od 30 - 220 ml.

Melitta Solo - regulacja wysokości wylewki

Żeby uprościć do minimum obsługę ekspresu marka Melitta zaprojektowała ekspresy serii Solo w taki sposób, że zaparzacz można w bardzo łatwy sposób wyjąći wypłukać pod bieżącą wodą. Następnie wnętrze urządzenia można przetrzeć wilgotną szmatką. Na tym kończy się proces czyszczenia urządzenia. Aby nie zapomnieć o odkamienianiu oraz czyszczeniu ekspres sam poinformuje użytkownika o takiej konieczności.

Parametry techniczneWartości
Rozmiar (WxSxG) 325 x 200 x 455 mm
Waga 8 kg
Podłączenie wody zbiornik 1,2 litra
Zasilanie AC 220V/50Hz
Moc 1400 W
Ilość wyborów produktów 2
Kontener na kawę ziarnistą 125 g
Pojemność pojemnika na fusy 8x
Temperatura zaparzania 3 wybory
Funkcja zaparzania wstępnego TAK
Rodzaj młynka stalowy - premium
Ustawienia mielenia kawy 3 ustawienia
Programowalna moc kawy 3 poziomy
Wyświetlacz LCD - symbole
Zaparzacz Wyjmowany
Program automatycznego odkamieniania i czyszczenia TAK
Ustawienie twardości wody 4 ustawienia
Filtr wody kompatybilny z filtrami Claris
Automatyczna informacja o wymianie filtra wody TAK
Funkcja automatycznego wyłączania TAK

Produkty powiązane