Melitta Solo & Milk

 • do 30 osób w biurze
 • kawa ziarnista
 • espresso
 • kawa czarna
 • ręczny spieniacz mleka
 • urządzenie nablatowe
 • sterowanie przyciskiem

CHCĘ KUPIĆ

 • Cena:
  1 549,00 zł
  ( 1 259,35 zł netto )
 • Dostępność: 0
Ilość

CHCĘ WYNAJĄĆ

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWY MONTAŻ
 • DOSTAWA KAWY
 • ŚRODKI CZYSZCZĄCE

zamów przez telefon: 515 212 456

Opis

Podstawowy model marki Melitta wyposażony dodatkowo w dyszę pary wodnej. Ekspresy marki Melitta produkowane są w Szwajcarii w tej samej fabryce co ekspresy marki Nivona oraz Jura. Wyróżniają się doskonałym wykonaniem. 

Melitta Caffeo Solo & Milk w kolorze srebrno-czarnym to podstawowy model dla miłośników kawy czarnej, którzy co jakiś czas będa chcieli przygotować także kawę z mlekiem. Możemy ustawić wielkość kawy (ilość wody) oraz wybrać pomiędzy pojedyńczym lub podwójnym wydaniem. Ekspres ze względu na swoją budowę oraz wymianną dysze pary wodnej jest bardzo łatwy w utrzymaniu.

Melita Solo&Milk został wyposażony w proces wstępnego parzenia kawy o nazwie Aroma-ExtractionSystem (A.E.S.) pozwalający na uzyskanie kawy o pełnym aromacie.

Ekspres daje także możliwość 3 ustawień mocy kawy oraz regulację stopnia zmielenia.

Caffeo Solo to wyjątkowo małe urządzenie. Jego szerokość to zaledwie 20 cm. Mimo tak niewielkich rozmiarów ekspres do kawy podaje kawę naprawdę doskonałej jakości. 

Wyświetlacz Melitta Caffeo Solo

Ekspres do kawy z serii Solo został zaprojektowany w taki sposób, aby każdy mógł bez problemu go obsługiwać. Został wyposażony w wyświetlacz LCD. Aby ustawić moc kawy lub wybrać odkamienienie i czyszczenie wystarczy przycisnąć właściwy symbol. Menu nie jest ukryte. Wszystko dostępne jest bezpośrednio z panelu sterowania. To znak rozpoznawczy ekspresów marki Melitta.

Ten mikroskopijnych wymiarów ekspres może także wykonywać dwie kawy równocześnie. Wystarczy na panelu sterującym nacisnąć jeden przycisk.

Tryb podwójnego espresso Melitta Solo

Aby ułatwić przygotowanie kaw mlecznych ekspresy do kawy Melitta Solo pozwalają na regulowanie wysokości filiżanki jaką będziemy używali. Płynnie można ustawić wysokość wylewki do 135 mm. Tak samo w przypadku wielkości kawy. Ekpres pozwala na regulację wielkości kawy od 30 - 220 ml.

Melitta Solo - regulacja wysokości wylewki

Żeby uprościć przygotowanie kaw mlecznych ekspres Solo&Milk został wyposażony w potężną dyszę spieniającą mleko. Pozwala ona na przygotowanie doskonałej, puszystej pianki lub podgrzanie mleka w zależności od potrzeb. Dysza może być wyjmowana i cyzszczona w łatwy oraz wygodny sposób.

Melitta Solo&Milk - dysza speniająca mleko


Żeby uprościć do minimum obsługę ekspresu marka Melitta zaprojektowała ekspresy serii Solo w taki sposób, że zaparzacz można w bardzo łatwy sposób wyjąći wypłukać pod bieżącą wodą. Następnie wnętrze urządzenia można przetrzeć wilgotną szmatką. Na tym kończy się proces czyszczenia urządzenia. Aby nie zapomnieć o odkamienianiu oraz czyszczeniu ekspres sam poinformuje użytkownika o takiej konieczności.

Parametry techniczneWartości
Rozmiar (WxSxG) 325 x 200 x 455 mm
Waga 8,1 kg
Podłączenie wody zbiornik 1,2 litra
Zasilanie AC 220V/50Hz
Moc 1400 W
Ilość wyborów produktów 2
Wylewka gorącej wody Tak, zintegrowana
System spieniania mleka Panarello
Kontener na kawę ziarnistą 125 g
Pojemność pojemnika na fusy 8x
Temperatura zaparzania 3 wybory
Funkcja zaparzania wstępnego TAK
Rodzaj młynka stalowy - premium
Ustawienia mielenia kawy 3 ustawienia
Programowalna moc kawy 3 poziomy
Wyświetlacz LCD - symbole
Zaparzacz Wyjmowany
Program automatycznego odkamieniania i czyszczenia TAK
Ustawienie twardości wody 4 ustawienia
Filtr wody kompatybilny z filtrami Claris
Automatyczna informacja o wymianie filtra wody TAK
Funkcja automatycznego wyłączania TAK