Melitta Caffeo Passione - srebrny

 • do 30 osób w biurze
 • kawa ziarnista
 • espresso
 • kawa czarna
 • spienione mleko
 • herbata
 • ręczny spieniacz mleka
 • urządzenie nablatowe
 • sterowanie przyciskiem

CHCĘ KUPIĆ

 • Cena:
  1 799,00 zł
  ( 1 462,60 zł netto )
 • Dostępność: 0
Ilość

CHCĘ WYNAJĄĆ

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWY MONTAŻ
 • DOSTAWA KAWY
 • ŚRODKI CZYSZCZĄCE

zamów przez telefon: 515 212 456

Opis

Melitta Caffeo Passione to nowe kompaktowe urządzenie ze specjalnym systemem aromatowym Melitta. W zakresie różnorodności Caffeo Passsione zachwyca również pod względem automatycznego spieniacza mleka. Dzięki niemu w mgnieniu oka można przygotować wyborną kawę z mlekiem.

Best Aroma System Melitta

W ekspresie Melitta Caffeo Passione został użyty system określany przez firmę Melitta jako "Best Aroma System". Składa się z trzech elementów:

- Aroma Safe - uszczelnienie na opakowaniu zairna- oznacza, że smak i aromat różnych ziaren kawy są jeszcze bardziej chronione

- Beem to Cup - mielona jest zawsze tylko taka ilość kawy, jaka jest potrzebna w danej chwili - to system unikatowy jeśli chodzi o ekspresy do kawy. Przeważnie resztki kawy pozostają na żarnach młynka i w przypadku przerwy w spożyciu, kawa ta wietrzeje i traci swoje walory smakowe.

- Aroma Extraction System - to opatentowany przez firmę Melitta system wydobywający z ziaren kawy pełen aromat i smak- Aroma Extraction System - to opatentowany przez firmę Melitta system wydobywający z ziaren kawy pełen aromat i smak

Melitta Caffeo Passione

Melitta Caffeo Passione ustala nowe standardy kompaktowości. Urządzenie w kształcie sześcianu wygląda imponująco, a jednocześnie jego wymiary są tak dobrze dobrane, że bez problemu można go ustawić w każdym miejscu. Materiały, z których został zrobiony ten ekspres do kawy są najwyższej jakości. Każdy kto zobaczy na żywo to urządzenie, czuje, że ma do czynienienia z dziełem sztuki nowoczesnej.

Panel Melitta Caffeo Passione

Ten pięknie i niecodziennie wyglądający model ekspresu do kawy to jednak nie tylko wygląd. Melitta zadbała o łatwość jego użycia. Zastosowano intuicyjny panel operacyjny ze zintegorowanym wyświetlaczem opartym na symbolach. Dzięki temu obsługa jest dziecinnie prosta. Wybierasz tylko rozmiar kubka i kawa gotowa.

Automatyczny spieniacz mleka - Passione

Przy tak kompaktowych rozmiarach i stosunkowo niskiej cenie w porównaniu do jakości wykonania projektanci modelu Passione stanęli jeszcze przed jednym wyzwaniem. Musieli sprostać wymaganiom miłośników kaw mlecznych. Dlatego ekspres został wyposażony w automatyczny spieniacz mleka. Gwarantuje on idealnie spienione mleko. Może być również wykorzystywany do podgrzewania zarówno mleka jak i wody. Dzięki temu można przygotować nie tylko doskonałe napoje kawowe ale także np. czekoladę na gorąco.

Do elementów obowiązkowych i standardowych jeśli chodzi o ekspresy firmy Melitta należą także regulowana wysokość wylewki kawy pozwalająca na nalewanie nawet do szklanek o wysokości 135mm, czy też możliwość jednoczesnego przygotowania dwóch kaw.

Regulowana wysokość otworu wylotowego kawy

Obowiązkiem każdego użytkownika, aby utrzymać ekspres w doskonałej formie jest jego regularne czyszczenie. W przypadku Melitta Caffeo Passione z tym elementem nie będzie problemu. Ekspres wyposażono w funkcję Auto Clean & Descaling - dzięki której automatycznie wskazuje na wyświetlaczu konieczność czyszczenia oraz usuwania kamienia. Do utrzymania czystości dodatkowo podobnie jak nawet w niższych modelach zaprojektowano zaparzacz, który można w ciągu kilku sekund wyciągnąć z boku urządzenia i z łatwością wyczyścić sam zaparzacz oraz urządzenie wewnątrz.

Caffeo Passione, idąc drogą ekologii i produktów przyjaznych środowisku został wyposażony w funkcję oszczędzania energii. Można ustawić automatyczne wyłączenie urządzenia i przejście w tryb oszczędzania energii.

Parametry techniczneWartości
Rozmiar (WxSxG) 390 x 253 x 380 mm
Waga 8,0 kg
Podłączenie wody zbiornik 1,2 litra
Zasilanie AC 220V/50Hz
Ciśnienie 15 bar
Moc 1450 W
Ilość wyborów produktów 3
Wylewka gorącej wody Tak
System spieniania mleka Auto Cappuccinatore
Kontener na kawę ziarnistą 125 g
Wielkość kawy regulowana 25-220 ml
Temperatura zaparzania 3 wybory
Funkcja zaparzania wstępnego TAK
Wysokość wylewki do 135mm
Ustawienia mielenia kawy 5 ustawień
Best aroma system TAK
Pojemnik na kawę z Aroma Safe TAK
Programowalna moc kawy 5 poziomów
Redukcja głośności - wyciszenie TAK
Wyświetlacz LCD - symbole
Zaparzacz Wyjmowany
Program automatycznego odkamieniania i czyszczenia TAK
Ustawienie twardości wody 4 ustawienia
Filtr wody kompatybilny z filtrami Claris
Automatyczna informacja o wymianie filtra wody TAK

Produkty powiązane