Melitta Caffeo Varianza - czarny

 • do 30 osób w biurze
 • kawa ziarnista
 • espresso
 • kawa czarna
 • kawa z mlekiem
 • cappuccino
 • latte
 • spienione mleko
 • herbata
 • urządzenie nablatowe
 • sterowanie przyciskiem

CHCĘ KUPIĆ

 • Cena:
  2 799,00 zł
  ( 2 275,61 zł netto )
 • Dostępność: Mamy w magazynie. Wysyłamy natychmiast.
Ilość

CHCĘ WYNAJĄĆ

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWY MONTAŻ
 • DOSTAWA KAWY
 • ŚRODKI CZYSZCZĄCE

zamów przez telefon: 515 212 456

Opis

Ekspres Melitta Caffeo Varianza wyróżnia się na tle innych urządzeń innowacyjnym systemem pojedynczej porcji My Bean Select, która sprawia, że użytkownik ma możliwość wyboru różnorodnych ziaren kawy. Standardowo, jak inne modele tej marki, wyposażony został w specjalny system aromatowy Plus.

My Bean Select®

Sytem My Bean Select gwarantuje nieograniczoną różnorodność smaków. Przy każdym nowym kubku możesz wybrać rodzaj ziaren, z których zostanie przygotowana Twoja kawa. Korzystając z praktycznej miarki zintegrowanej z pojemnikiem na ziarno, wsypujesz do rynienki odpowiednią ilość wybranego ziarna, naciskasz przycisk i czekasz na swoją ulubioną kawę. 

Najlepszy system aromatowy Plus

System aromatowy Plus został określany przez firmę Melitta jako "Best Aroma System". Składa się z czterech elementów:

- Aroma Safe - uszczelnienie na opakowaniu zairna- oznacza, że smak i aromat różnych ziaren kawy są jeszcze bardziej chronione

- Beem to Cup - mielona jest zawsze tylko taka ilość kawy, jaka jest potrzebna w danej chwili - to system unikatowy jeśli chodzi o ekspresy do kawy. Przeważnie resztki kawy pozostają na żarnach młynka i w przypadku przerwy w spożyciu, kawa ta wietrzeje i traci swoje walory smakowe.

- Auto Empty Grinding - młynek działa aż do momentu jego całkowitego opróżnienia celem zapobiegania zmieszaniu różnych rodzajów ziarna

- Aroma Extraction System - to opatentowany przez firmę Melitta system wydobywający z ziaren kawy pełen aromat i smak

Melitta Caffeo Passione

Melitta Caffeo Varianza ustala nowe standardy kompaktowości. Urządzenie w kształcie sześcianu wygląda imponująco, a jednocześnie jego wymiary są tak dobrze dobrane, że bez problemu można go ustawić w każdym miejscu.

Ten pięknie i niecodziennie wyglądający model ekspresu do kawy to jednak nie tylko wygląd. Melitta zadbała o łatwość jego użycia. Zastosowano intuicyjny panel operacyjny ze zintegorowanym kolorowym wyświetlaczem TFT wysokiej rozdzielczości z czytelnymi instrukcjami podanymi krok po kroku. Dzięki temu obsługa jest dziecinnie prosta. Wybierasz tylko rozmiar kubka i kawa gotowa.

10 odmian kawy

Przy tak kompaktowych rozmiarach i stosunkowo niskiej cenie w porównaniu do jakości wykonania projektanci modelu Varianza stanęli jeszcze przed jednym wyzwaniem. Musieli sprostać wymaganiom miłośników kaw mlecznych. Dlatego ekspres został wyposażony w system One-Touch Venturi. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na jedną z 10 zaprogramowanych wersji kawy, ciepłe mleko, spienione mleko czy po prostu gorącą wodę, wystarczy że wciśniesz jeden przycisk i otrzymasz to, czego potrzebujesz. 

Regulowana wysokość otworu wylotowego kawy

Do elementów obowiązkowych i standardowych jeśli chodzi o ekspresy firmy Melitta należą także regulowana wysokość wylewki kawy pozwalająca na nalewanie nawet do szklanek o wysokości 135mm, czy też możliwość jednoczesnego przygotowania dwóch kaw. 

Otwór wylotowy All In-One z podświetleniem LED

Dodatkowo, otwór wylotowy typu All-in-One z dwiema dyszami na kawę, jedną na mleko i mleko spienione oraz jedną na gorącą wodę pozwala na przygotowanie ulubionego napoju bez przemieszczania filiżanki.

Automatyczne czyszczenie oraz usuwanie kamienia

Obowiązkiem każdego użytkownika, aby utrzymać ekspres w doskonałej formie jest jego regularne czyszczenie. W przypadku Melitta Caffeo Varianza z tym elementem nie będzie problemu. Ekspres wyposażono w funkcję Auto Clean & Descaling - dzięki której automatycznie wskazuje na wyświetlaczu konieczność czyszczenia oraz usuwania kamienia. Do utrzymania czystości dodatkowo podobnie jak nawet w niższych modelach zaprojektowano zaparzacz, który można w ciągu kilku sekund wyciągnąć z boku urządzenia i z łatwością wyczyścić sam zaparzacz oraz urządzenie wewnątrz.

Łatwe czyszczenie parą wodną

Szybki i higieniczny sposób wyczyszczenia urządzenia zapewniony jest również poprzez funkcję Easy Steam Cleaning (czyszczenie parą wodną). Części mające styczność z mlekiem czyszczone są za pomocą gorącej wody i pary. 

Caffeo Varianza, idąc drogą ekologii i produktów przyjaznych środowisku został wyposażony w funkcję oszczędzania energii. Można ustawić automatyczne wyłączenie urządzenia i przejście w tryb oszczędzania energii.

Parametry techniczneWartości
Rozmiar (WxSxG) 405 x 253 x 380 mm
Waga 8,8 kg
Podłączenie wody zbiornik 1,2 litra
Zasilanie AC 220V/50Hz
Ciśnienie 15 bar
Moc 1450 W
Ilość wyborów produktów 10
Wylewka gorącej wody Tak
System spieniania mleka One-Touch Venturi-System
Kontener na kawę ziarnistą 125 g
Wielkość kawy regulowana 25-220 ml
Temperatura zaparzania 3 wybory
Funkcja zaparzania wstępnego TAK
Wysokość wylewki do 135mm
Ustawienia mielenia kawy 5 ustawień
Best aroma system TAK (Plus)
Pojemnik na kawę z Aroma Safe TAK
Programowalna moc kawy 5 poziomów
Redukcja głośności - wyciszenie TAK
Wyświetlacz TFT - kolorowy
Zaparzacz Wyjmowany
Program automatycznego odkamieniania i czyszczenia TAK
Ustawienie twardości wody -
Filtr wody kompatybilny z filtrami Claris
Automatyczna informacja o wymianie filtra wody TAK

Produkty powiązane