Melitta CI Touch - srebrny

 • do 30 osób w biurze
 • kawa ziarnista
 • woda bardzo gorąca
 • espresso
 • kawa czarna
 • kawa z mlekiem
 • cappuccino
 • latte
 • spienione mleko
 • herbata
 • urządzenie nablatowe
 • panel dotykowy

CHCĘ KUPIĆ

 • Cena:
  3 199,00 zł
  ( 2 600,81 zł netto )
 • Dostępność: 1
Ilość

CHCĘ WYNAJĄĆ

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWY MONTAŻ
 • DOSTAWA KAWY
 • ŚRODKI CZYSZCZĄCE

zamów przez telefon: 515 212 456

Opis

Ekspres do kawy CI Touch z funkcją One Touch producenta Melitta charakteryzuje się możliwością manualnego wyboru ziaren. Spełni wymagania największych wielbicieli kawy oferując szeroką gamę kawowych wyrobów. Składniki są dodawane we właściwej kolejności zgodnie z oryginalną włoską recepturą (w przypadku latte macchiato, espresso dodaje się po mleku i spienionym mleku, a w przypadku cappuccino jest odwrotnie). Proces ten gwarantuje autentyczność smaku.

Manualny wybór rodzaju ziaren

Młynek cichy jak szept

Do zapewnienia najlepszych doznań smakowych potrzebne są różne rodzaje ziaren. Dlatego CI Touch posiada dwukomorowy pojemnik na ziarna Bean Select. Będziesz mógł dopasować ziarna w zależności od receptury czy gustu do swoich kawowych specjałów przygotowanych przez CI Touch. Pojemnik z pokrywą Aromasafe dodatkowo pomoże w zachowaniu intensywnego smaku kawy. Oprócz tego, zintegrowany zsyp kawy mielonej umożliwia użycie kawy, która już jest zmielona. Młynek przy tym jest wyjątkowo szybki i bardzo cichy.

Funkcja Moja Kawa

CI Touch zapamięta indywidualnie zaprogramowane przepisy na ulubioną kawę dla Ciebie i 3 innych osób korzystających z ekspresu. Dzięki temu nie będziecie musieli za każdym razem ustawiać parametrów swojej kawy! Zapamiętane przepisy będziesz mógł wybierać jednym dotknięciem - funkcja One Touch.

10 odmian kawy

Funkcja dwóch kaw jednocześnie

Przy tak kompaktowych rozmiarach i stosunkowo niskiej cenie w porównaniu do jakości wykonania projektanci modelu CI Touch stanęli jeszcze przed jednym wyzwaniem. Musieli sprostać wymaganiom miłośników kaw mlecznych. Dlatego ekspres został wyposażony w system One-Touch Venturi. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na jedną z 10 zaprogramowanych wersji kawy, ciepłe mleko, spienione mleko czy po prostu gorącą wodę, wystarczy że wciśniesz jeden przycisk i otrzymasz to, czego potrzebujesz. Double Cup Mode pozwoli na jednoczesne przygotowanie dwóch kaw z mlekiem lub bez mleka w jednym czasie. Model posiada wyjmowany system spieniania mleka z zewnętrznym pojemnikiem na mleko, który nadaje się do mycia w zmywarce i zmieści w każdej lodówce.

Wylewka kawy

Do elementów obowiązkowych i standardowych jeśli chodzi o ekspresy firmy Melitta należy także regulowana wysokość wylewki kawy pozwalająca na nalewanie do szklanek o wysokości 140 mm, dzięki czemu jest miejsce nawet na wysokie szklanki do latte macchiato. Interesującą zaletą są oddzielne dysze do kawy, mleka i gorącej wody - ulubiony napój przygotujesz bez konieczności przesuwania filiżanki.

Automatyczne czyszczenie oraz usuwanie kamienia

Obowiązkiem każdego użytkownika, aby utrzymać ekspres w doskonałej formie jest jego regularne czyszczenie. W przypadku Melitta Caffeo CI Touch z tym elementem nie będzie problemu. Ekspres wyposażono w funkcję Auto Clean & Descaling - dzięki której automatycznie wskazuje na wyświetlaczu konieczność czyszczenia oraz usuwania kamienia. Do utrzymania czystości dodatkowo podobnie jak nawet w niższych modelach zaprojektowano zaparzacz, który można w ciągu kilku sekund wyciągnąć z boku urządzenia i z łatwością wyczyścić sam zaparzacz oraz urządzenie wewnątrz.

Łatwe czyszczenie parą wodną

Szybki i higieniczny sposób wyczyszczenia urządzenia zapewniony jest również poprzez funkcję Easy Steam Cleaning (czyszczenie parą wodną). Części mające styczność z mlekiem czyszczone są za pomocą gorącej wody i pary. 

Caffeo Varianza, idąc drogą ekologii i produktów przyjaznych środowisku został wyposażony w funkcję oszczędzania energii. Można ustawić automatyczne wyłączenie urządzenia i przejście w tryb oszczędzania energii.

Parametry techniczneWartości
Rozmiar (WxSxG) 352 x 255 x 473 mm
Waga 9,6 kg
Podłączenie wody zbiornik 1,8 litra
Zasilanie AC 220V/50Hz
Ciśnienie 15 bar
Moc 1400 W
Ilość wyborów produktów 4
Wylewka gorącej wody Tak
System spieniania mleka One-Touch Venturi-System
Kontener na kawę ziarnistą 270 g (2 x 135 g)
Wielkość kawy regulowana 30-220 ml
Temperatura zaparzania 3 wybory
Funkcja zaparzania wstępnego TAK
Wysokość wylewki do 140 mm
Ustawienia mielenia kawy 3 ustawienia
Best aroma system NIE
Pojemnik na kawę z Aroma Safe TAK
Programowalna moc kawy 4 poziomy
Redukcja głośności - wyciszenie TAK
Wyświetlacz LCD - tekstowy
Zaparzacz Wyjmowany
Program automatycznego odkamieniania i czyszczenia TAK
Ustawienie twardości wody -
Filtr wody kompatybilny z filtrami Claris
Automatyczna informacja o wymianie filtra wody TAK