Melitta Barista TS Smart - srebrny

 • do 30 osób w biurze
 • kawa ziarnista
 • woda bardzo gorąca
 • espresso
 • kawa czarna
 • kawa z mlekiem
 • cappuccino
 • latte
 • spienione mleko
 • herbata
 • urządzenie nablatowe
 • panel dotykowy
 • one touch cappuccino

CHCĘ KUPIĆ

 • Cena:
  3 999,00 zł
  ( 3 251,22 zł netto )
 • Dostępność: Mamy w magazynie. Wysyłamy natychmiast.
Ilość

CHCĘ WYNAJĄĆ

 • DARMOWA DOSTAWA
 • DARMOWY MONTAŻ
 • DOSTAWA KAWY
 • ŚRODKI CZYSZCZĄCE

zamów przez telefon: 515 212 456

Opis

Ekspres Melitta Caffeo Barista TS wyraźnie odróżnia się od innych modeli dzięki możliwości zarządzania nim za pomocą smartfona- funkcja Connect App. Będziesz mógł wygodnie personalizować kawy i zmieniać ustawienia całego ekspresu poprzez aplikację. Samouczki pomogą ci w konserwacji i czyszczeniu urządzenia. Aplikacja umożliwia również zapisywanie Twoich ulubionych receptur, w których możesz decydować o kolejności podawania składników. Inną ciekawą cechą jest funkcja dotykania i przesuwania - wystarczy, że delikatnie dotkniesz panelu czujnika z wyświetlaczem TFT by zmienić ustawienia. 

Melitta® Connect

Intensywny Aromat

Funkcja IntenseAroma odmieni tradycyjny proces parzenia kawy. Z modelem Barista otrzymasz doskonale intensywną kawę bez zmiany ilości wody czy ziaren. Składniki są dodawane we właściwej kolejności zgodnie z oryginalną włoską recepturą (w przypadku latte macchiato, espresso dodaje się po mleku i spienionym mleku, a w przypadku cappuccino jest odwrotnie). Proces ten gwarantuje autentyczność smaku.

Aroma System Plus

Parzona kawa jest zawsze świeżo namielona i użyta do przygotowania kawy dzięki systemowi Aroma System Plus. Młynek zawsze namiele odpowiednią ilość ziaren kawy zużywając je do końca, nie pozostawiając resztek w komorze. Uszczelki na wieczku są gwarancją aromatycznej kawy przy każdej filiżance, a ciemno barwiony pojemnik pomaga zachować intensywność ziaren. 

Automatyczny wybór rodzaju ziaren

Młynek cichy jak szept

Innowacyjny automatyczny wybór rodzaju ziaren wybiera właściwy ich rodzaj do kawowych specjałów. Wedle Twojego życzenia, możesz dobierać rodzaj ziaren również indywidualnie a swój wybór zapisać w menu. Monitorowanie ilości ziaren pomaga zapobiegać uruchomieniu młynka na pustym zasobniku i informuje z odpowiednim wyprzedzeniem o napełnieniu. Oprócz tego, młynek jest wyjątkowo szybki i bardzo cichy.

Funkcja Moja Kawa

Barista TS zapamięta indywidualnie zaprogramowane przepisy na ulubioną kawę dla Ciebie i 3 innych osób korzystających z ekspresu. Dzięki temu nie będziecie musieli za każdym razem ustawiać parametrów swojej kawy! Zapamiętane przepisy będziesz mógł wybierać jednym dotknięciem - funkcja One Touch.

21 przepisów kawowych

Funkcja dwóch kaw jednocześnie

Przy tak kompaktowych rozmiarach i stosunkowo niskiej cenie w porównaniu do jakości wykonania projektanci modelu Barista stanęli jeszcze przed jednym wyzwaniem. Musieli sprostać wymaganiom miłośników kaw mlecznych. Dlatego ekspres został wyposażony w system One-Touch Venturi. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na jedną z 21 zaprogramowanych wersji kawy, ciepłe mleko, spienione mleko czy po prostu gorącą wodę, wystarczy że wciśniesz jeden przycisk i otrzymasz to, czego potrzebujesz. Double Cup Mode pozwoli na jednoczesne przygotowanie dwóch kaw z mlekiem lub bez mleka w jednym czasie. Model posiada wyjmowany system spieniania mleka z zewnętrznym pojemnikiem na mleko, który nadaje się do mycia w zmywarce i zmieści w każdej lodówce.

Wylewka kawy

Do elementów obowiązkowych i standardowych jeśli chodzi o ekspresy firmy Melitta należy także regulowana wysokość wylewki kawy pozwalająca na nalewanie do szklanek o wysokości 140 mm, dzięki czemu jest miejsce nawet na wysokie szklanki do latte macchiato. Interesującą zaletą są oddzielne dysze do kawy, mleka i gorącej wody - ulubiony napój przygotujesz bez konieczności przesuwania filiżanki.

Funkcja automatycznego czyszczenia i odkamieniania

Obowiązkiem każdego użytkownika, aby utrzymać ekspres w doskonałej formie jest jego regularne czyszczenie. W przypadku Melitta Caffeo Barista z tym elementem nie będzie problemu. Ekspres wyposażono w funkcję Auto Clean & Descaling - dzięki której automatycznie wskazuje na wyświetlaczu konieczność czyszczenia oraz usuwania kamienia. Do utrzymania czystości dodatkowo podobnie jak nawet w niższych modelach zaprojektowano zaparzacz, który można w ciągu kilku sekund wyciągnąć z boku urządzenia i z łatwością wyczyścić sam zaparzacz oraz urządzenie wewnątrz.

Łatwe czyszczenie parą wodną

Szybki i higieniczny sposób wyczyszczenia urządzenia zapewniony jest również poprzez funkcję Easy Steam Cleaning (czyszczenie parą wodną). Części mające styczność z mlekiem czyszczone są za pomocą gorącej wody i pary. 

Caffeo Barista TS, idąc drogą ekologii i produktów przyjaznych środowisku został wyposażony w funkcję oszczędzania energii. Można ustawić automatyczne wyłączenie urządzenia i przejście w tryb oszczędzania energii.

Parametry techniczneWartości
Rozmiar (WxSxG) 372 x 259 x 467 mm
Waga 10,4 kg
Podłączenie wody zbiornik 1,8 litra
Zasilanie AC 220V/50Hz
Ciśnienie 15 bar
Moc 1450 W
Ilość wyborów produktów 18
Wylewka gorącej wody Tak
System spieniania mleka One-Touch Venturi-System
Kontener na kawę ziarnistą 270 g (2 x 136 g)
Wielkość kawy regulowana 30-220 ml
Temperatura zaparzania 3 wybory
Funkcja zaparzania wstępnego TAK
Wysokość wylewki do 140 mm
Ustawienia mielenia kawy 5 ustawień
Best aroma system TAK (Plus)
Pojemnik na kawę z Aroma Safe TAK
Programowalna moc kawy 5 poziomów
Redukcja głośności - wyciszenie TAK
Wyświetlacz TFT - kolorowy
Zaparzacz Wyjmowany
Program automatycznego odkamieniania i czyszczenia TAK
Ustawienie twardości wody TAK
Filtr wody kompatybilny z filtrami Claris
Automatyczna informacja o wymianie filtra wody TAK

Produkty powiązane