BRITA KOMPLET PURITY C1000 AC + GŁOWICA 0%

CHCĘ KUPIĆ

  • Cena:
    260,30 zł
    ( 211,63 zł netto )
  • Dostępność: 19
Ilość

zamów przez telefon: 515 212 456

Opis

Filtr Brita PURITY C1000 AC skuteczną filtracją zadowoli każdego klienta. Dzięki blokowi aktywnego węgla o drobnych porach, eliminuje niepożądane składniki i zanieczyszczenia, w szczególności drobne cząsteczki o wielkości do 0,5 mikrometra. 

Zaletą PURITY C1000 AC jest zintegrowany zawór płukania oraz umiejscowienie wejścia i wyjścia wody z jednej strony. Wpływa to w dużym stopniu na oszczędność miejsca. Innowacyjna dźwignia blokująca zapewnia prostą i bezpieczną obsługę i wymianę wkładu. 

Wydajność filtra dla typowego zastosowania i warunków wynosi 10.000 l.

Komplet zawiera głowicę filtra BRITA Professional ze stałym, fabrycznie ustawionym obejściem 0% i przyłączem G3/8. Odpływ i dopływ wody zostały umieszczone po jednej stronie głowicy, co oszczędza miejsce podczas montażu. Bezpieczną blokadę zapewnia innowacyjny uchwyt blokujący. 

Dodatkową zaletą jest łatwa obsługa dzięki systemowi szybkiej wymiany oraz funkcji płukania wstępnego i odpowietrzania (zintegrowany zawór). W przypadku braku wkładu dopływ wody jest odcinany. 

W naszej ofercie znajdziesz również głowice ze stałym obejściem 30% oraz ze zmiennym ustawieniem obejścia od 0-70%. Z głowicami BRITA możesz dopasować optymalną jakość wody do każdego zastosowania! 

Produkty powiązane