BRITA KOMPLET PURITY C150 QUELL ST + GŁOWICA 30%

CHCĘ KUPIĆ

  • Cena:
    394,25 zł
    ( 320,53 zł netto )
  • Dostępność: 23
Ilość

zamów przez telefon: 515 212 456

Opis

Seria PURITY C Quell ST została opracowana specjalnie do użytku w gastronomii, firmach cateringowych, urządzeniach vendingowych i sektorach sprzedażowych, np. w ekspresach do kawy czy urządzeniach piekarniczych.

Filtry znacznie ograniczają twardość węglanową (dekarbonizacja), co redukuje ryzyko powstawania osadów wapiennych w podłączonym urządzeniu końcowym, oraz zmniejszają ilość niepożądanych substancji, wpływających na smak i aromat, co zapewnia optymalną jakość produktu. Długa żywotność urządzenia zagwarantowana jest dzięki pozbywaniu się zanieczyszczeń mechanicznych. 

4-stopniowa filtracja jest niezmiennie skuteczna przez cały okres użytkowania filtra, ponieważ woda przepuszczana jest równomiernie przez całą powierzchnię filtrującą. Oprócz tego, unikatowa technologia IntelliBypass gwarantuje zachowanie stałej jakości wody, niezależnie od objętości strumienia wody z obejścia, szczególnie przy niskim natężeniu przepływu. 

PURITY C Quell ST swoimi rozmiarami dopasują się nawet do bardzo ograniczonych, ciasnych przestrzeni i są niezwykle łatwe w obsłudze. 

Wydajność urządzenia różni się w zależności od rozmiaru i zależy od zamontowanej głowicy. Rozmiar C150 z głowicą 30% ze stałym obejściem ma wydajność 2.086 l. W naszej ofercie dostępne mamy również pozostałe 4 rozmiary, największy z tej serii - C1100 - cechuje się wydajnością 7.188 l przy tej samej głowicy. Najmniejszy - C50 - 831 l. Dane wynikają z obliczeń prowadzonych dla typowych zastosowań, warunków i typów urządzeń.

PURITY C Quell ST mogą być stosowane w połączeniu z instalacją zmiękczającą wodę. 

Komplet zawiera głowicę filtra BRITA Professional ze stałym, fabrycznie ustawionym obejściem 30% i przyłączem G3/8. Odpływ i dopływ wody zostały umieszczone po jednej stronie głowicy, co oszczędza miejsce podczas montażu. Bezpieczną blokadę zapewnia innowacyjny uchwyt blokujący. 

Dodatkową zaletą jest łatwa obsługa dzięki systemowi szybkiej wymiany oraz funkcji płukania wstępnego i odpowietrzania (zintegrowany zawór). W przypadku braku wkładu dopływ wody jest odcinany. 

W naszej ofercie znajdziesz również głowice ze stałym obejściem 0% oraz ze zmiennym ustawieniem obejścia od 0-70%. Z głowicami BRITA możesz dopasować optymalną jakość wody do każdego zastosowania! 

Produkty powiązane