Melitta Purista - srebrny + Kawa + Kubek termiczny. PROMOCJA

  • do 5 osób w biurze
  • kawa ziarnista
  • espresso
  • kawa czarna

CHCĘ KUPIĆ

  • Cena:
    1 578,09 zł
    ( 1 283,00 zł netto )
  • Dostępność: 1
Ilość

zamów przez telefon: 515 212 456

Opis

Jak sama nazwa wskazuje, model Purista na tylko jedną misję; parzyć kawę, która ma to, co kawa mieć powinna - naprawdę wyśmienity smak! Jego podstawą jest najnowocześniejsza technologia i specjalistyczna wiedza firmy Melitta o parzeniu kawy.

Jest to jeden z najwęższych w pełni automatycznych ekspresów na świecie, model charakteryzuje się dużymi przyciskami i pokrętłem, które gwarantują łatwą obsługę.

Ekspres dzięki starannie zaprojektowanej konstrukcji wyróżnia się na tle konkurentów bardzo cichą pracą młynka. Prosta regulacja pozwala przygotowanie napoju o pojemności od 25 ml do 220 ml, umożliwia ustawienie mocy kawy, a także przygotowanie dwóch filiżanek kawy jednocześnie. Pojemnik na ziarna pomieści 125 g kawy a zbiornik na wodę ma pojemność 1,2l.

Jedną z największych zalet tego modelu są bardzo kompaktowe rozmiary:

- Szerokość: 200 mm

- Wysokość: 325 mm

- Głębokość: 455 mm

Ponadto model Purista podobnie jak jego poprzednicy posiada pięć różnych ustawień grubości mielenia kawy oraz wyjmowaną jednostkę zaparzania.

Ten ekspres został wyposażony w dodatkowy przycisk serwisowy, który pomimo braku animacyjnego wyświetlacza zapewni łatwy dostęp do programu czyszczenia, odkamieniania, ustawień temperatury parzenia i twardości wody. 

Produkty powiązane