UŻYWANY ATLANTIS UP 60 NS: 0145001/0002

  • woda otoczenia
  • woda zimna
  • woda gazowana

CHCĘ KUPIĆ

  • Cena:
    1 500,00 zł
    ( 1 219,51 zł netto )
  • Dostępność: 1
Ilość

zamów przez telefon: 515 212 456

Opis

Wyjątkowy łatwy w użytkowaniu, niewielkich gabarytów i bardzo stylowy model ATLANTIS UP należy do serii modeli włoskiej firmy Asset zaprojektowanej specjalnie dla sektora HoReCa, który ze względu na przeznaczenie wymaga urządzeń o dużych wydajnościach. Ten model ATLANTISA UP ma wydajność 60 litrów wody zimnej i gazowanej na godzinę.  

Posiada dotykowy panel sterowania oraz możliwość zaprogramowania ilości wody, jaka jest jednorazowo podawana, dzięki czemu można z łatwością napełniać np. karafki bez konieczności pilnowania poziomu napełnienia - dystrybutor naleje tyle wody ile zostało zaprogramowane i zatrzyma napełnianie. 

Podaje trzy rodzaje wody: otoczenia, zimną i gazowaną. Temperaturę wody zimnej można regulować dzięki wbudowanemu termostatowi.

ATLANTIS UP wyposażony został w bak lodowy, który zapewnia najwyższą możliwą wydajność urządzenia. Dzięki temu woda nie jest gromadzona w żadnym zbiorniku, tylko w trakcie przepływu chłodzona jest do wymaganej temperatury. Ze względu na zastosowane rozwiązanie urządzenie jest tak bardzo wydajne.

Model ten ze względu na swoje przeznaczenie nie ma miejsca w środku na umieszczenie filtrów wody oraz butli z gazem, więc te elementy montujemy w pobliżu urządzenia. 

Dodatkową korzyścią jest system ozonowania. Pompa ozonowa stosowana jest do oczyszczania przewodów po napełnieniu karafki. Dzięki temu w przewodach oraz na wylewce nie rozmnażają się bakterie. System ten został nazwany przez Asset O3 TECH - sanityzacja dysz ozonowych. Dzięki tej rewolucyjnej technologii zawory elektromagnetyczne i wężyki są całkowicie opróżniane ozonem po każdym dozowaniu wody. Następnie ostatnia sekcja obwodu zasilającego jest dezynfekowana ozonem, który jest wytwarzany wewnątrz dystrybutora. To koleja innowacja przeznaczona właśnie na rynek HoReCa.

Atlantis Up wyposażony jest w system ATH (Advanced Hygienic Touchscreen) - W miejscach publicznych, barach, restauracjach, hotelach różni ludzie mają dostęp do urządzenia, które dotykane jest czasami brudnymi rękami. W standardowych dystrybutorach pozostałości brudu pozostają pomiędzy przyciskami do nalewania wody i w miejscach tych rozmnażają się bakterie. Aby wyeliminować tą nieprzyjemną i niebezpieczną sytuację Asset zaprojektował AHT - zaawansowany ekran dotykowy. Ekran składa się z płaskiej i gładkiej klawiatury z ekranem dotykowym. AHT nie ma "wrażliwych" przestrzeni- oznacza to, że jest łatwy do czyszczenia i gwarantuje absolutnie higieniczne warunki użytkowania.

Prezentowany dystrybutor jest urządzeniem używanym ale w 100% sprawnym. Dystrybutor nosi normalne ślady użytkowania. Zdjęcia 100% autentyczne, prezentują sprzedawany egzemplarz.

UWAGA: Wkłady do systemu filtracji nie są częścią sprzedawanego zestawu.

Rekomendowany filtr to Brita C1000 AC + Głowica Brita professional 0%

Dystrybutor należy wyposażyć w butlę CO2 oraz reduktor ciśnienia gazu

Parametry techniczneWartości
Rozmiar (S x G x W) 269 x 467 x 510 mm
Waga 35 kg
Rodzaje wody zimna, otoczenia, gazowana
Napięcie 220-230V - 50 Hz
Maksymalny pobór enerii/td> 670W - 2,9A
Zakres temperatury pracy 10-32 stopni Celsjusza
Moc chłodziarki 220 W
Czynnik chłodzący R134a
System karbonatora Saturator 0,75l
Temperatura wydawanej wody 2-8 stopni Celsjusza
Przepływ wody zimnej i gazowanej o gwarantowanej temperaturze 60 l/h
Ciśnienie wody 150-500 kPa (1,5-5 bar)
Wydajność karbonatora 2l
Ciśnienie CO2 min-maks 350-600 kPa (3,5 - 6 bar)
System kontroli Karta chipowa kontrolująca zużycie filtra
Technologia chłodzenia Ice Bank 3,5 kg

Załączniki

Karta z parametrami produktu

Karta z parametrami technicznymi Atlantis 60, 120, 180 - PL

(1.88M)

Produkty powiązane