Używany dystrybutor ISI-T JOY (ZO) ns: :020692/0002

  • woda otoczenia
  • woda zimna
  • urządzenie wolnostojące

CHCĘ KUPIĆ

  • Cena:
    700,00 zł
    ( 569,11 zł netto )
  • Dostępność: 1
Ilość

zamów przez telefon: 515 212 456

Opis

Prestiżowy ISI-T to najbardziej zaawansowany wolnostojący dystrybutor włoskiej marki Asset- jednego z liderów na rynku włoskim. Dostępny w kolorze czarnym.

Podaje wodę w temperaturze otoczenia i schłodzoną.

Wykonany z wysokiej jakości materiałów, takich jak chrom czy szkło (obudowa dotykowego panelu przedniego), ISI-T wyposażony został w lampę LED doświetlającą miejsce wydawania wody. Mikroprocesor kontroluje działanie dystrybutora; monitoruje ewentualne wypływy wody, blokuje urządzenie w przypadku przepełnienia tacki ociekacza, kontroluje zużycie wody oraz termin wymiany filtra. Ciekłokrystaliczny wyświetlacz będzie informował Cię nie tylko o ilości zużytej wody, ewentualnych problemach i błędach, ale też o poziomie Twojego wpływu na ochronę środowiska oraz o ilości butelek PET, których nie musiałeś kupić. 

ISI-T posiada uchwyt na kubki na panelu przednim oraz duży ociekacz z czujnikiem poziomu wody, alarmujący w sytuacji konieczności opróżnienia tacki.  

Model wyróżnia się na tle innych modeli zaprogramowanym trybem uśpienia. Urządzenie wchodzi w niego, kiedy nie jest używane. 

W naszym sklepie dostępna również wersja z możliwością wody gazowanej. 

Parametry techniczneWartości
Rozmiar 114 x 31 cm
Waga 18 kg
Rodzaje wody zimna, otoczenia

Produkty powiązane